Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Azt szeretném kérdezni,hogy a vázat milyen festékkel festettétek le,mert olyan mint a gyári kawa szine,meg hogy hol lehet venni? Meg naggyából mennyibe kerül literje? köszi.
hali nekem tsr 200-hoz kellene első kerék tengely 1997-98-as évjárat
ha valaki tudna segíteni meg köszönném
Sziasztok. Eladnám Ts125R motoromat. A blokk tavaly lett felújítva azóta pedig nem lett szét hajtva. Kapott új wössner dugót,csapszeget,gyűrűt,tűgörgőt. Ezen kívül a hátsó kerék csapágyak újak és a teleszkóp szimeringek is. Idén pedig le lett festve a váz is és az idomok is+ a matrica szett.
I.Á.:220000Ft
Ha érdekel akkor: edem1246@gmail.com vagy telefon: 06305220219
szia érdekelne a henger és a dugo de ha a fötengely használhato az is érdekelne és mennyi az ára?
szia engem érdekelne a henger és dugatyu tügörgö és a fötengely
Sziasztok!
97-98 körüli Suzuki tsr 125-höz keresek hátulra index párt(kocka),és suzuki rm 250-hez 91 évj hátsó gátlót(telót),ha valakinek lenne értesítsen ármegjelöléssel.06305573087,berki23@freemail.hu
köszi
Sziasztok!
97-98 körüli Suzuki tsr 125-höz keresek hátulra index párt(kocka),ha valakinek lenne értesítsen ármegjelöléssel.06305573087,berki23@freemail.hu
köszi
hellótok tudna nekem valaki segiteni olyan ügyben hogy a suzuki tsr 200as motorom alapjáraton jó fordulaton meg durrog gyertya ki lett cserélve, karbit kitisztitottam. Segitsetek elöre is köszi
hali van egy 200-as tsr-em ha valakit érdekel csak annyi a baja hogy nincs szikra kb 1996-ps kiadás
mondj. egy árat a tsr blokkjára és ha jo már veheted kifelé a vázbol postán vagy futárral megveszem mig van pénzem
Oké!Még várok egy kicsit!
szia.ha megbontod a motorja érdekelne üdv
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Nézzétek meg hátha valakinek tetszik!Ha nem kel el akkor lehet bontom :/
Üdv!
Keresek egy alkatrészt, a karburátor és a légszűrőház közötti összekötő "cső", akinek van írjon, SÜRGŐS!
halli szeretném mindent csak irj azt megyek érte zsocigolf82@citromail.hu köszönöm
Nem rég még árultad a motort.
Sziasztok!Suzuki ts125r-hez szeretnék csomagtartót.Tudna valaki segíteni?
Sziasztok a kérdésem az lenne hogy Suzuki tsr 200 asom Váltok vissza 5 böl pl: és felpörög a motor utána leveszem a gázt meg 1 es 2 be vagyok akkor meg nem és lasabban gyorsul is. Nem mindig csinálja de igy fura valamikor megy valamikor felpörög. ha tudjátok milehet a diagnózis lécci jelezzetek elöre is köszi :)
Hali! Nekem lenne egy kézikönyvem, itt a hirdetés: http://www.kepesmotor.hu/kezik...
sziasztok szeretnék első telot vagy felujitto szettet segitsetek légyszi
cimem zsocigolf82@citromail.hu kőszönöm
nagyon klasz kis gép .én jelenleg enduró versenyekre járok vele 4 havonta oil csere (castrol) kis törödést igényel de jo motor semmiért nem válok meg tőle
szia kelllene minden hogy jutok hozzá mi van még meg ezekböl?irj légyszi a zsocigolf82@citromail.hu-ra mielőbb kőszi
sziasztok
azt szeretném kérdezni hogy tsx 125 höz jó-e a tsr 125 első féknyerge illetve a gyújtótekercse?
a választ előre is köszönöm
üdv mindenkinek,93évj suzuki rm125 powerszelepet,kuplung lamellát keresek elfogadható áron!ha valaki tud valami okosságot megköszönöm..
tsr 125 hoz erdekelne termosztat es kormanyvilla porvedok. Email.: tovtti@mail.ru