Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tsx blokk bontódik, ha valami kell, szólj!
tsr 125 -höz használt dugattyú kellene nekem ha valakinek van írjon szivesen megveszem
emailom:tigris0108@freemail.hu
Hali
érdekelne a dugattyú ha megvan még.
sziasztok
ha valaki tudna segíteni tsr-hez vennék használt dugattyú kéne sürgősbe
kössz mindenkinek
hali
azt szeretném kérdezni tőled hogy dugattyúd a tsr-hez nincs véletlenül?
Sziasztok!Korábban a képes motoron a hirdetések közt találtam valakit Borsod megyéből aki készített utángyártott powerszelepeket Azóta szerintem levette hirdetést,nekem pedig elveszett a telefonszáma.Ha valaki esetleg ezt a telefonszámot tudja,az írja meg.Előre is köszönöm.
Sziasztok!

Ezek maradtak.

Csörögjetek, mondasz egy árat és viheted.

0630/4807856
Sziasztok!
Tsx125 lendkerekét milyen méretű lehúzóval tudom leszedni?
Üdv!
Suzuki TS125X-hez vízpumpa felújítókészletet hol tudok beszerezni?
Hello! első keréktengely kellene meg gyújtás elektronika(fekete doboz,ami az ülés alatt van)! Ha van mennyiért adod? Üdv: Peti
Hali.
Első láncfogaskerék mekkora? Fogaskerék védője megvan?
Helló Urak!

Please help nekem!

Pár hetet állt a motorom(Suzuki TS125X) a csillaggarázsban(fuck!). Azóta, ha 4000 fölé pörgetem, minimális (kb800m) táv után megáll néha még slusszol is. Valakinek van 5lete mi lehet a baj? Gyertyát már cseréltem, karbi kipucolva, légszűrő is.

Köszi előre is!
Hali!
Gyújtáselektronikát keresek (az ülés alatti fekete Denso doboz)!
Akinek lenne eladó, kérem írjon. Az e-mail címem: dany98@citromail.hu

Róla lenne szó: //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
suzuki tsr 125 -bontódik a (kép ilusztráció ) de ugyan ez 1991-94.évj
érdeklődni csak telefonon emailra nem válaszolok mert nem vagyok gép közelben( bontás oka henger sérülés ..

egyéb motorok bontása

http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.

06304053450
13-as jó állapotú első fogaskerékre és a rá való láncvédőre lenne szükségem.
Tsr 200 bontódik!

Ha bármi kell szólj!

0670/2890907
És ez is.
Sziasztok!

Ezek maradtak.

Csörögjetek, mondasz egy árat és viheted.

0630/4807856
Hello a tsr powered meg van meg,mert ha tudnal meretet kuldeni es passzol az rm125 gepembe akkor erdekelne,

Koszonettel mate istvan
Üdv!
Nekem van egy eladó tsr-em!
Nagyon meg vagyok vele elégedve!Erdőben is nagyon jól használható erős gépek!Fogyasztása csuklótól függ!Én most eljárok vele olyan 4 liter körül!De ha játszok vele akkor eszeget :DÉn bátran ajánlom ha érdekel írj e-mailt!gergo13579@citromail.hu
oké,köszi,
nem lakkoztuk..nemtom h a benzin le hozza e:D nem szoktam locsolni vele:D
Kinagyítva nézem ,zománcfesték hatású ,úgyemlékszem én valamilyen akrilfestéket használtam.Különben szép lett.gratula.
Ja ,azt ismerem kb 15 éve fújtam az akkori MZ-met ilyenre,de az a festék nem volt benzinálló,és ahogy egy kicsi benzin melléfolyt már hozta is le. Ez benzinálló?Le is lakkoztátok?
Szia! Egy átlagos festék boltban vettük és valami "világító zöld" névre hallgat. Kb 1300-1500ft/doboz.