Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Vinnék mindent, írj emailt: címem tamas8787@gmail.com
Várom! Üdv. T.
hajtókar,főtengely, és a gázkar már nincs meg
tsr 200 alkatrészek eladók!

Mondja egy árat és viheted, akár egyben is, mondjuk 6000 Ftér az egész!

06304807856
Üdv! Van valakinek eladó komplett kuplung bowden háza ?(TSR 125)
Rmxen gondolkoztam sokk jót mondanak róluk!
Akkor válts rm re vagy rmxre. Azt meg add el ne hekkeld mert jobb nem nagyon lesz, csak k sok pénzből
Már kevésnek érzem kicsit a ccm-t!
Szerintem nincs, mindenképp kell átalakítás már a hüvelyméret miatt is maratni kellene a blokkból! Kevés a 200ccm vagy tönkrement a henger és nincsen másik?
Ez lenne a kérdésem , hogy van-e olyan 250 -es henger ami rámenne a 200 tsrblokkra!
Milyen 250es hengert?
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy suzuki tsr 200-ra rá lehet valahogy rakni 250-es hengert! Választ előre is köszi! :D
Ha valaki szeretne felújított ts125r-t vásárolni keressen bizalommal. Most csináltam 2 darabot is!
Túlfolyón nem ötlik a benzin? Levegőszűrőd tiszta? Hidegen kell szivató? Elvileg sokat kap, állítsd be a karbit gyári adatokra tisztíts levegőszűrőt!
Üdv!
Van egy TSR125-öm, és az a betegsége, hogy ha megyek vele már 4000 fölött elkezd dadogni, nemtudok vele gyorsulni, fel kell váltanom. Viszont ha elzárom a csapot és már nincs sok benzin a karbiba akkor kipörg és megy mint a golyó. Min állítsak?
bontódik minden alkatrésze eladó csak telefonon ::06304053450
Üdv !
Most vettem egy Suzuki ts125x et .
És az lenne a kérdésem hogy kéne hozzá pár dolog lánc szett meg hasonlók valaki valami oldalt tudna linkelni ahonnan ezek beszerezhetők ?
power motor cdi mennyi?
szerintem igen :)
Szép!:)
De szerintem az a sárga teleszkópvédő erősen elrontja,az nem szép,de ez csak az én véleményem.A farokidom az RMZ-ről van?
vélemény? :)
fejesroland1@freemail.hu
Email cimed?
power elektronika nincs már meg ugye
Üdv! Ha nem nagy teher nekem is el tudnád küldeni a szervízkönyvet?