Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Hallottam hogy felújítottál egy Tsr 200-t.
Érdeklődnék hogy honnan szereztél be alkatrészeket?
Írj e-mailt : eddingone@gmail.com
Haveromnak van egy 125 TSR-je. De szerintem google-ban találsz róla képet. De ha rossz a powered akkor inkább vidd be szerelőhöz, ők belövik neked faszán.
Igen azt tudom hogy gyarilag poweres. Csak en nem ertek hozza ezert nem.thdom hogy a hengeren hol kell nezni a powert ill hol helyezkedik el es milyen alkatreszekbol all. Ezekhez szeretnek.segitseget kerni akar kep.formajaban magat a powert bejelolve. A tulaj azt mondta hogy ebbe nincs . De a henger bal oldalan van egy kis alkatresz amire tippelek hogy a.power egyik resze.
A 125 TSR az poweres tudtommal...
Sziasztok ! Egy kis segítség kéne. 2 napja én is TSR tulajdonos lettem. 1-2-3 be még megy 4 be már lassan, de 5. 6. ba meg lassul. Power elvileg nincs benne aztmondta a tulaj, én nem tudom mit kell nézni a hengeren vagy hol, hogy van e benne csak rossz vagy kompletten kell e venni. Képet tudnátok küldeni és bejelölni a power részeket, hogy tudjam mit is kell nézni ? :) 7 ezer körül megindul mint a szemét alatta viszont nem igazán megy. Válaszokat előre is köszönöm ! :)
Sziasztok!

Valakinek nincs esetleg lógva egy tsr 125 1991-re sportob?
Helló!kellene az egész,de sok nekem a 20.alkudozzunk...
Cső. Fék váz cuccok passzolnak a 125ével. Robi bont itt ha lejjebb görgetsz megtalálod a számát. De gerecsénél van új láncszett mindennel. De abból is passzol a 125è. Csak a 125 van 520al is meg 428as szettel is. Sőt spirálokat is tudsz rendelni. 3000 körül van asszem új. De érdemes a suzuki kereskedést is felkeresni mert minden van hozzà, ès nem minden irreális áron. Tom001most újjított frl egy 200ast. Biztos tud sok infóval szolgálni.
Suzuki TS 200R-hez keresnék alkatrészeket. (ÚJ-Használt)

Kilométeróra spirál, fékrendszer, lánckerékszett ..előnyben.
Bármilyen alkatrész érdekel ami jó állapotban van !
eddingone@gmail.com (minden nap többször olvasva)

Valamint ha tud valaki olyan oldalt ahol tudok rendelni, ehhez a típushoz új-használt alkatrészeket, megköszönöm ha segít.
Pontosan milyen évjárat,rendben vannak e a papírjai,működik minden a motoron,milyen állapotban van és mennyibe kerül?
Buék.
8 bejegyzéssel lejjebb Robi bont 2 tsrt is.....És még a száma is ott van.
Sziasztok!
Tsr125-hez keresek gyujtás alaplapot! Tudvalaki segiteni?
Érdekel papírokkal renelkező 200 as tsr
Szar elektronika mondjuk? De kell egy manual aztán gyárira kötni mindent utánna lehet okoskodni. A nem kipörgés lehet karbi is.
sziasztok.van 2 tsx125 nekem.az egyik nem pörög ki.kb 4500 a max. előgyújtás túl kicsi.másik csak ugy indul ha brutál nagyot rugok rá.. előgyújtás túl nagy.mivel az előgyújtást az elektronika állítja a fordszám függvényében valami bekötési hibára gyanakszok..mind a 2 házi vezetékezés/nem én kötöttem be/...ötlet valakinek ?
Nincs valakinek bontott fél karbija? Keresek szivató kapcsolót.
szia
én 20-000-re gondoltam.
Hahó! Valakinek nincsenek tsr karbiba fúvókái?
Szeva!sikerült kitalálni vmi árat?várom a képeket!
Köszi!
suzuki tsr 125 bontot alkatrészek eladók érdeklődni telefonon

06304053450 vagy 06703250214 en
06304053450 Robi! Bont tsr-t hívd fel őt!
Nekem figyel egy magyarországon.
Ha még valaki ki nem dobta.
A kuplungot tartó pöcök le van törve.
Sziasztok !

egy kérdésem lenne,

hogy egy Suzuki Ts 125 1990 hez van e velekinek, olaj feloli dekni!
vagy hol tudnák szerálni egyet

Előre is köszönöm szépen :)
Eladó vagy csere 250-350-400 4t enduróra!