Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! TS 125 X kuplungproblémával fordulok hozzátok. Putoline 80w olaj volt a váltóba, amitől összeragadtak a lamellák. Szétszedtem, megtakarítottam, összeraktam igol 10w60 olajjal, azzal meg megcsúszik magas fordulaton. Újra szétszedtem méregettem. A lemezek 1.6 mm, az pont jó. A lamellák 3.01-3.05 mm, teljesen jók. A rugók gyengék voltak azokat cseréltem, de még mindig csúszik a putoline 80 w olajjal is. Ha jók a lamellák, a lemezek és a rugók, akkor mitől csúszhat állandóan meg 3. fokozattól felfele nagy fordulaton. Ötletekkel sokat segítenétek...
Hello mindenki! VAn egy ts 200-om és menet közben folyamatosan szaggat! Gyertyát már 2x cseréltem de nem szűnt meg. Vkinek volt már ilyen gondja vagy tudna segíteni azt megköszönném!
sziasztok keresek eladó tsx 125 kuplungtengelyt korekt áron előre is kösz.
sziasztok!
szükségem lenne egy kilóméteróra meghajtóra suzuki tsr 125- höz ha van valakinek.
szia én rgwzoli által jutottam power szelephez az ára 40ezer forint volt, ez után gyártott de nagyon profi munka, nekem tökéletessen bevált csak ajánlani tudom
subertűn álits
helló. kinél lehet leadni a rendelést? és mennyiért csinál egy párat?
helló. pover szeleped van?
Sziasztok. suzuki ts 125-hoz keresek pover szelepet...
helló nekem is az ellenkező oldali tört el a minap. miért mindig az? hol tudok beszerezni? és mennyiért? köszi
Nemtudjátok véletelen a suzuki tsx 125 esetleg tsr 125 gyújtási görbéjét, illetve előgyújtási fokát?
Vegyétek, vigyétek!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_ts_125_r-608
7516
Nem tudjátok véletlen honnan tudnék szerezni tsx 125 komplett gyújtást?
Hello'
engem érdekelne power szelep!ha telefonszámot küldenél?
martenyig@hotmail.hu
Üdv.
Ismerősnek Van egy TSR 125-ös és kicsit megragadt a motor az olajzás hiánya miatt,ezért komplett felújítás szükséges.Sajnos a henger is elrepedt hosszában ezért a perselyezés se segít.Esetleg tudtok bontott motoblokkot vagy alkatrészt hogy hol lehet beszerezni?Továbbá kompatibilis a 200-as blokkal?Szóval be lehet azt építeni a vázba?Köszönöm válaszotokat előre is!
itt is lehet hogy találsz légszűrőt https://citybike.hu/spl/915946...
ennek a membránnak van egy ki támasztó része amikor kinyit erre fekszenek a lemezek és az érdekelne hogy mennyire kell ki nyitnia (mm-ben)? mert asszem az enyém nagyon ki van allítva mert egy csörgés jön a blokból és az érhet bele a blokkba és csak nagyobb fordulatnál csinálja más nem lehet mert kb 2 hónapja lett feújítva
itt nézd meg a légszűrőt http://www.gerecsemotor.hu/szu...
Falsot ott nem tud szívni.Vagy letapad és nem jut benzin a hengerbe,vagy nem zár és akkor visszapofázik a forgattyúsházba.Természetesen mindkettő gond.
még egy kérdés.. 125-ös ts levegőszűrő érdekelne 96-évjárat. motorosboltokban kérdeztem nem tudnak rendelni csak 14-15-ezerért mert itthon nincs hozzá azt állitsák. valaki esetleg tud valami okosat? valami már 125-ösé pl. nem kompatibilis a ts-ével?
álitottunk a suber tűszelepen lejebb lett téve így kevesebbet eszik meg jobban is megy, pörgősebb lett sokkal. tul sok benzint kapott..
akkor tévedtem és akkor ha azon a membránon farsot tud szívni vagyis nem zár rendesen akkor változok valami a motornál?
Ne haragudj, nem akarok okoskodni,de annak semmi köze a powerhez.Azt membránnak hívják.Amikor a motor szívóütemben van nyit,ellenkező ütemben zárva tart.De rokonságban sincs a powerrel...
mongyuk lehet évjárattól függ az enyém 87-es
kb így néz ki csak 3 lepke van egymás melett nem 2