Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de poweres csak nem karbiban van a póver hanem a henger alatt 3 db lemez szelep van és egy bizonyos fordulatnál nyitnak
Érdekes lenne ha érződne mert a tsx nem poweres..
egy kérdés Tsx 125 fő fúvóka gyári mérete én mikor meg vettem 2 mm-es volt benne és azért zabált most kisseb van benne és nem érződik kifejezetten a power nyitása miért lehet ez kicsi lenne a fúvóka?
100 km-en kéne megennie a 8 litert az oka lehet kopott dugó,gyűrű vagy nagy a fúvóka benne én egy napi pályázással nem birom meg etetni vele a 8 liter pedig kapja az érzést
Sziasztok!TSX 125-höz keresek gyújtásrészt korrekt áron!
oké
Nem olyan! :(
na passz! Szerintem nem olyan! utánanézek. Mennyi az ára?
Helló
ts-r hez való van .Nem tudom nem olyan?
Utánanéztem máshol is! Nzugi van a bugyiban, Castrol oldalán ezt találtam: http://www.castrol.com/castrol...

Na, passz. Én a motul oldalán kerestem rá motortípus szerint.
Ajaj...Amit én vettem putoline olaj az 2 üteműbe való váltóolaj de az 80w...Ebből lehet valamillyen gáz?
10 w-40 az eloiras. En telen 5w-35 ot hasznalok
Az, hogy huzod neki. Az enyem is beveszi nyelen...
Tsx tankja van valakinek?
nekem van lengővillám.
Van rajta mindenfele műanyag védő.
Milyen kellene?!
telefonon utolérsz

06304807856
Suzuki TSR alkatrészek eladók!

Ezek maradtak!

06304807856
Üdv!

TSR 125 hiányos vagy hibás váltót keresnék.

Akinek lenne kérem írjon!
elkopott a lengővilla védő műanyag.ami a lánctó védi...hol lehet venni?sehol se találok...
Sziasztok. Tanácsra lenne szükségem. Nemrég vettem egy suzuki ts 125-ös motort. nem volt még ilyenem ezért kérdem mennyit kell fogyasztania? az enyém megeszi a 10-litert terepen. sokallom.. mi lehet az oka?
nem hallottam még róla
Én most kipróbálom a Putoline medium váltóolaját.Esetleg tapasztalat róla?
váltóba repsol,benzinhez shell...eddig minden mocimhoz jó volt/rd 350 ypvs,cr 125/
Sziasztok!TSX-be milyen olajat használtok a blokkba?
hali srácok valaki megtudná mondani hogy a tsr 200 as elektromos v mechanikus poweres előre is kösz