Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tied is szépen néz ki
csáó! ja szép a moci:) én castrol 2t-s olajat rakok bele de amikor nincs pénzem ilyen rosszabb 1000forintosat is néha rakok bele... jobb mintha nem lenne semmi benne a mociról tulajdonságot mondani.... hát kicsit kényelmetlen... de motorikusan nekem bejön. megbízható nagyon és nemis kell rá sokat költeni. annyira....
91 asszem
Skyro! és a te motorod milyen évjáratu?
gyenge?
nagyon szép állapotban van
enyém ilyen volt az előző tulajnál
sziasztok! lehet külsőleg gyenge de figyelj most vettem 2 napja. nagyon még nem nyultunk hozzá. szerintem is vannak olyanok rajta amit még változtatni kéne. ja és köszi avéleményetek. sziasztok
én az üzemanyaghoz OMV-s 2T olajat használok
blokkba nem cseréltem még olajat
azért ez nem teljesen igaz (szerintem)
hát én annyit mondanék hogy a többi 125ös enduróhoz képest gyengébb de motorikusan és műszakilag kiváló motor
nekem az nem tetszik benne hogy az aksitartó hól van!
szerintem egy fasza gépezet
Sziasztok!
Meg tudnátok mondani hogy milyen olajat érdemes használni az üzemanyaghoz ,melyik vált be nektek melyik a leg jobb? És a motor blokkba milyet érdemes tenni?
köszi
Üdv Mindenkinek:
Tyereskova
sziasztok! most vettem egy SUZUKI tsr 125-öt tudnátok mondani jó és roszz dolgokat róla !
Köszi szépen
kimi köszönöm.,pont most jöttem erre az oldalra hogy tsr hez idomokat szeretnék venni és nem tud e véletlenül valaki segítteni........ezernyi köszönet.........üdv minden endúrósnak:))) jó csapatást mindenkinek:)
endurocross fórumon küldte valaki a tel számokat,,régebben,,lehet nem mindegyik telószám ugyanaz most,,de google ba is megtalálod őket tuti..
Itt van pár bontó:
Burmi használtalkatrészek
Csömör, Ady E. 18.
30/9510-644

Habi&Habi Kft.
1211 Bp. Védgát utca 43.
425-74-26

Motorbontó, Jánoshalma
Kápolna utca 75
30/9643-532

Horváth Motor, Polgárdi bontó
Polgárdi, 7-es fõút mellett
20/9450-610

Twin Motor
Kakasd, Ifjúság 538
74-431067
20-9629446

Majosházi bontó
bontó : 24/486-129
spoiler : 24/486-122

Yakomoto Bt
Pécs, Komlói út 229
72/238-994, 20/9806-377

Tarjáni Bontó
34/572-032

Lakihegyi Bontó
2310 Lakihegy, Rádió utca 51
24/475-383

NV Motor
Kistarcsa, Rózsa utca 1.
28/471-350

Csetény motorbontó
70/2055754

Csetényi,,és a tarjániba van sok enduro,,cross alkatrész...
Sziasztok! Vaalki tudja hol lehet a neten TSR alkatrészeket kapni?Első kipufogo dob?meg több cuccot....
Újjat vagy használtat......
Köszi Üdv
én vagyok
nah mi lett a gyertyával?
Hali
van valaki?
hali
Na mentem szevasztok
én 25.000 adnék érte
Majd meglátom h holnap kapok e ilyen gyertyát mert ha lesz akkor ilyet veszek
Szerintetek ez a motor mennyit ér?
http://www.kepesmotor.hu/motor... nekem Rmx be ilyne van,,ezek a legújabb gyertyája az Ngk nak kétszer hosszabb élettarta,,és kis teljesítménynövekedés blabla én ilyet vennék bele ,,de te tudod