Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elejét is lejjebb engedtétek?
Ha kicsit azon is engedtek,akkor nem változik jelentősen a geometria!
Ha sokat nem is,de 1,5-2 cm-t lehet engedni,az már nagyon sokat visszaad a fordulékonyságból,amit a hátulja ültetésével most elbuktál!
Sziasztok!
Elkészültünk az átalakítással: http://www.sportmotor.hu/motor...
Akárki, akármit mond, ez egy nagyon jó döntés volt. Geometria ide-vagy oda, sokkal magabiztosabban ülök a motoron. Ha lehet ilyet mondani, most még jobban imádom a gépet. Tom előre fél, hogy mostantól Rossinak képzelem magam.
Az bizony!
Lehet vele 4-4 centit emelni és süllyeszteni is. ha már olyan jól veszem a kanyarokat, akkor majd emelünk rajta, de egyelõre fontosabb a biztonságérzet, amit az okoz majd, hogy jobban leér a lábam.
Tomi is várja már, hogy kanyaroghasson vele. De nem kapja.
Ezmiez ?
Állítható kutyacsont?
Naggyon sirály,akkor ezzel lehet emelni is a seggét,ha sportosabbra veszed a figurát,vagy ha kölcsönadod Tominak !
Jesszus...
Érdekes szerzet, erre kíváncsi leszek.
Nézd a pozitív oldalát, legalább nem kánikulában kell szerelni.
Neeeeem! Csak amennyire szükséges. 1-2 centiben gondolkozom. Ùgy akarom, hogy észre se lehessen venni.
Ennyire lesz leültetve mint ez?
Meggyütt'!
A motor mondjuk még nincs kèsz, de elvileg holnapra elkészül , aztán be is dobjuk gyorsan. Viszont a beszereléshez le kell venni a kipu rendszert...ahhoz meg a hûtõt...
Kutyát evett reggelire aztán velem is próbálkozott.
Hizlald még egy kicsit, akkor hozhatod kutyakajának.
Végre elfáradt.
Valakinek cuki vörös-cirmos kiscica?

3 hónapos körüli, bolhamentes, féreghajót is kapott.
Eleven, játékos, kedves. Akár benti cicának is mert alomhoz szokott.
Kandúrka úgyhogy olcsó ivartalanítani ha eléri a kort.
Szép út lesz :)
Sziasztok!
Holnap valaki jön Fehérvárról a velencei tavi találkozóra?
Szombat l 3-kor indulás Mekitől, ha jó idő lesz. Szegények amúgy jól beszopták az időt...
Üdv...


Még nem de Aug. közepén viszem szépen. úgy 900 km lesz a menet.
És nem vitted magaddal a motort Lengyelországba ...?
Üdv !

Ha én rám gondoltál Ákos alatt akkor sajna vagy nem de én már külföldön vagyok és nem igazán tudok így menni erre arra.

Másik Ákos meg van szóval ha neki írtad akkor bocs.
Nekem is ez a terv! Délelőtt velence , du. polgárdi ( persze időjárástól függ , sajnos esőt mondanak )
Szia Peti!
Én szombat délelőtt a velencei motoros találkozóra megyek...de ha gondolod,szombat délután legurulhatunk polgárdiba...
Mikor gondoltad a lemenetelt?
Tomi, Ákos és a többiek! Lemegyünk polgárdira szombaton egy kicsit? Este 6-ig ráérek.
Mi a kocsit és a motorokat is a Borszéki utcába hordjuk a Lencsés Lacihoz. Lencsés 2001 Autószervíz. Nem nagyon akadékoskodnak még minden átment. Pl a tesom a DRZ-t nyakig sárosan vitte, nem szóltak semmit, a műszakit simán megadták.