Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenki.
Nem tud valaki esetleg Kawasaki Z750-eshez eladó hűtő és hasidomot?
`04-es évjárathoz.
A Z1000-é esetleg jó a 750-re?
Köszi
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel egy kiadó garázs 1 motorra való helyem van a Fecskeparton jelezze felém. 20-596-8172
Üdv:Vinkó
eladva!
malaguti crosser cr1 eladó.60ezer forint lovasberényben
Sziasztok! Eladó lett egy keveset használt hibátlan, újszerű állapotban lévő FORCEFIELD PRO L2K gerincprotktorom. Ár: 32e Ft. Az egyik legkényelmesebb és legbiztonságosabb a piacon.
Volt már olyan, hogy azt mondtam neki kb. kedden, mikor jövő hetet ígért, hogy "Jaaaajjj, pedig én hétvégén motorozni szerettem volna. " és mondta, hogy "Na jó, péntek?" Hálásan megköszöntem, és kész is volt a hétvége előtt.
De ha nem volt sürgős, akkor kivártam én is a soromat.
Semmi gond. :D Csak arra számítottam hogy hétvégén már koptathatom :D
Hali
Én is őket ajánlom már 3x is segítettek.
Igen 1 hetes a meló intervallum. Sztem igy is korrekt meg az el kért összeg is.
Nem hiszem, hogy csalódnál bennük

Bocs,hogy beleszóltam.
Hát elvittem hozzá hétfőn de valami jövőhetet habogott a telefonban ma :D Rendszeresen 1 hetes várás van nála? :D
Sziasztok.
Van egy Richa kabátom,de nekem nagy XL-es és szeretném elcserélni egy másik cordura kabátra ami L-es! Valakinek esetleg?
Szia!

Én hozzájuk szoktam vinni a javításra/cipzár cserére szoruló ruháinkat. Korrektek, gyorsak, olcsók, és az árral is mindig elégedett voltam. Bátran ajánlom őket.
Sziasztok. Nemrég sikerült vennem magamnak egy Wintex bőrnadrágot és mivel nincs a cipzárján kocsi így cipzárt kéne rajta cseréltetnem. Tudtok ajánlani valakit aki ilyennel foglalkozik? :)
Magadnak se hidd el, hogy a BM rendszeréből akár 1 bit adat is kikerül.
Az aktuális méréseket két forrásból jeleníti meg az oldal/app:
- a police.hu oldalon minden hó elején közzétett megyei mérési tervekből
- felhasználói bejelentésekből amikor a futó appon nyomsz egy jelentem gombot miután lesifotóst láttál
Szerinted egy magyar motorostalálkozón nem ez megy?
Hétvégén lesz valami túra?
Köszönöm a meghívást de cimborával már nagyjából lefektettük hogy mit hogy merre csak szeptemberen belül kell még kitalálnunk hogy mikor megyünk. Ezért kérdeztem hogy meddig van nyitva hogy hogy tervezzünk :)
Keress meg FB-on (Halmai Géza), szerveződik a Glockner túra...
http://www.grossglockner.at/en...
Salvador forumtars telefonos elerhetoseget meg tudnatok adni. Emailra nm valaszol lehet regi a cime! Koszi enyem adatlapon!
Szívesen,nekem qrva jól működik!
Köszönöm!
Töltsd le a kis okosodra a TRAFFI HUNTER alkalmazást,gyakorlatilag mindig mindent fogsz tudni a pillanatnyi kitelepült állapotról is,meg a fixek elhelyezéséről is!
Az összes lesifotóst kiszúrja,mivel azoknak településkor regisztrálódniuk kell a rendszerben,erről viszont a Traafi Hunter azonnal értesít és tök legális!
Egy dologgal szemben nem véd,a mozgó járgányból méréstől!
Hello!
Baracska belterületén már üzemel a fix?
kocsit hajtottam abban az időben
Láttunk pár motorost, de nem tudtam senkit sem beazonosítani.