Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,

fejtsd ki bővebben! Vagy itt, vagy privát üzenetben.
Milyen segítségre gondolsz?
Sziasztok, esetleg valaki tud olyan illetőt a közelben, aki készít könyököt motorra?
Szevasztok. Segítséget szeretnék kérni. A motoromat el kellene juttatnom jövő héten szombaton Battyánba. Tud ebben valaki segíteni? Megfizetem a fáradozást!
Közben megoldódott, de köszi.
koszi
Hívjál fel, megoldjuk
2670- JSI
Sziasztok! Mennyit kernek most a gumi szereles + centirozasra ,pl ha csak a kereket viszed oda?Koszi elore is.
Hi!
Én is a gumiflexhez vittem a Ducatit,átgumizták,de nem tudták centírozni.Azt a jsi-nél csinálták meg nagyon profi módon.
Gumiflex,(a norautó helyén) ott van aki ért hozzá, és felszerelés is van.
Köszi.
JSI !
Sziasztok!
Hol érdemes gumit cseréltetni ahol centiroznak is?
Az ár lemaradt:20e
06703609184
A kadocs úton dolgozik,normális az ember,a munka és az ár is!
Hi!
Ha valakit érdekelne:Bridgeston bt023 180/55/17 eladó DOT:3810 0-km-es gumi
Tel:202621419
Sziasztok!

Tudtok esetleg valakit aki műanyag hegesztéssel foglalkozik Székesfehérváron? (név, tel.szám)

Előre is köszi.
Sziasztok!
Givi tph01 oldaldobozpár!Új!50 ezer Ft-ért eladó!
Boltban 67 ezer!Székesfehérváron átvehető!

czako20@freemail.hu vagy 06705761477
Üdv mindenkinek. 2004-es kawasaki z750-hez keresek összekötő csövet. Ha valaki tud szóljon.
Esetleg aki gyárt összekötőcsövet motorokra az is érdekel.
Köszi
Sziasztok!

Nem érdekelne valakit a motorom?
1998-as Thunderace motorikusan kitűnő állapotban a bal oldalidomon javítás ( rezgéstől hajszálrepedés elindult ).
Jó gumik vannak a gépen, Leo Vince sportdob minden szezon elején karbiszinkron-olajcsere-légszűrőcsere+ 5 e-ként szezon közben is olajcsere. 43 e km van benn jelenleg. Minden tökéletesen működik rajt nyáron volt műszakin. Egyedi ülés (fekete huzat piros cérna)+ 2 cm puhítás és csúszásmentes üléshuzat . Sok túrázásra használtam megjárta már a közeli országokat nagyon megbízható.
Ha érdekel keress meg : koo.gabor@gmail.com
Sziasztok Buék mindenkinek!!
Nem tudom, hogy nekem jó lenne e.
Hi.Csak ilyen képem van,amin a tüske látszódik,de ha nem elég akkor holnap fotózok.
Nekem postával 13 ezer volt,de 12 ért oda adom!
Szia!

Képet és árat tudnál küldeni?