Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!
Fiam részére keresek motoros dzsekit,esetleg nadrággal.150cm-magas,és 33kg.
Női "S"-es illetve "XS"méret jó rá.Alapvetően bőrt keresünk,de a szövet is szóba jöhet.Ha tud valaki segíteni az ügyben,kérem jelezze.
Köszönettel:Pityke
Sziasztok!

Érdekel valakit?
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Sziasztok,
Vadiúj 0kms, 2015ös friss gyártású Bridgestone Bt016 pro gumik párban eladók.Ár 45 ezer fix.
http://www.kepesmotor.hu/sport...
A kofferszett elkelt.
Biztos volt valami, de én nem voltam viszont parkoló találkozó biztos lesz még csak vándor jelleggel. a Következő szerintem Sümeg felé tervezem. szívesen látunk ott.
Sziasztok. Halottam hogy tegnap volt valami összejövetel Cseszneken :) Ma is várható valami hasonló esetleg? :)
Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt eladó lett Givi V35NT Givi oldaldoboz pár. Monokey Side technológia, fehér prizmával, ezüstszínű tetőpanellel.
Megtekinthető Velencén. Ára 90.000Ft.
Köszönöm mindenkinek aki ma megjelent Cseszneken az első parkoló találkozón és persze azoknak is akik valamilyen okból nem tudtak eljönni. Akinek van fotója az eseményről és elküldené az adatlapomon lévő E-mail címre azt megköszönöm. Rakok össze belőle egy galériát. Amennyiben van igény további találkozókra, ötletem már van is a következőre amit még nem lőnék le. De az is Nagyjából ezen a részen lenne csak egy pár kilométerrel arrébb.
Aki esetleg becsatlakozna a Cseszneki parkoló tali apropóján a menetbe azok lépjenek ki a Veszprémi Tesco melletti asszem OMV kútra 10:45-re a társaság Siófok felől olyan 10:45 és 11 között fog odaérni. Akkor be tudtok csatlakozni. A tempó nem lesz gyors a társaság mérete miatt azonban nem robogó tempóval tervezzük a haladást. Ennek ellenére aki rotyogóval jön az sem lesz kinézve a társaságból. Csak a vonulásnál lehet hogy leszakad majd.
Ja, kattintottam. :-)
Hát írd meg ha pontosítani tudod mit is jelent a húsvét után.
létre hoztam a Cseszneki parkoló találkozót eseményként.

http://www.sportmotor.hu/eseme...
Sziasztok,

Megy valaki esetleg Ápr. 6.-i motoros nyílt napra Pannónia ring-re Székesfehérvár környékéről?
Ha igen és van esetleg hely utánfutón vagy furgonban, akkor becsatlakoznék ( utazási költségbe természetesen beszállnék)

Üdv. Kornél
Sziasztok Fehérváriak

Alakuló félben van egy kis önszerveződő találkozó. Semmi hivatalos csak a Győriek és többek között én is (Siófok) kapható vagyok egy ilyenre. De hogy mégis mire ? Mondjuk Húsvét utáni hétvégén a Cseszneki pihenőben egy amolyan parkoló találkozó. Semmi kötöttség csak egy kis beszélgetés motor mustra és motorozás. Akit érdekel szóljon. Ha pontosodik a dátum megírom ide is.
Köszönöm szépen a választ, nekem nincs facebookom.
Én személy szerint nem tudok klubbról, de kisebb nagyon csoportok biztos vannak (facebook stb)
Kedves Hölgyek, tisztelt Urak!

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e a székesfehérvári motoros klub vagy egyéb szervezett motoros élet, ahova csatlakozni lehet.
Nemrég költöztem a környékre, és új motoros társaságot keresek.
Köszönöm!

Antal
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy esetleg felni polarizálással foglakozik itt fejérmegyében valaki ha esetleg tudnátok valakit azt megköszönném?
GMAIL az jó... - lásd adatlap.
Szia!
Nekem a fecskeparton van egy kiadó helyem ha érdekel csörögj rám.
Üdv.Vinkó 20-596-8172
Igazából mondhatjuk azt, hogy street legal az EXC, szóval nem is lenne akkora gond.:) Melyik elérhetőségeden tudlak keresni?
SZiasztok!
Egy kollegám társulna garázs bérlésbe egy 250-es Burgmannal, Palotavárosban. Aki tud valamit írjon legyen szíves: f2tommy@gmail.com
Van csak bent a városban :) .... 56 osok tere közelében....
Sziasztok, fehérvár, vagy annak környékén nem tudtok kiadó motortárolót, esetleg garázst? KTM EXC-nek.
Szevasztok.
Olyan segítségre gondoltam,hogy ha valakinek van dobozos autója ill, vonóhorgos autója hogy a vasat elvigyük,de most már csak itt fehérváron kellene a szállításban segíteni!