Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valami Frülingsfest volt na ott nem olcsóbb a sör mint a víz
Folyhat ám a sör patakokban !
Na... most van az Oktoberfest?
Eladó néhány sport/sporttúra gumi.

120/70, 160/60 gyári mintásak, középen 3-4mm mély.
Van néhány gyári mintás slickem, középen szinte érintetlen állapotban, 180/50, 190/55 méretben.
Vágott slickek 120/70 - 180/55, 190/55,195/65 méretben, középen 4-5-6(!) mm profilmélységgel!
Árak állapot függvényében, megbeszélés szerint.
Elérhetőség az adatlapomon.
Münchenből egyértelmű, h Salsburg.
Te merre szoktál menni? Salzburg felé vagy Passau felé ?
Köcsög németeknél még a csapból is sör folyik
A soltvadkerti talira elnézünk szerintem, bár azon a hétvégén lesz Makón is azt hiszem, úgyh menni fog a kilométer azon a hétvégén a motorba
bocs ez nem az a hétvége
pedig ma kellett volna legyen nagy vihar a hagyományhoz híven holnap már megyünk haza, estére otthon vagyok. Eddig nem álltunk meg soha hosszabb időre, most volt időm megnézni az árakat hát vicc a sör olcsóbb mint a víz
Én tegnap jöttem onnan haza
Nem véletlen akarok motorozni
Bár, épp mst néztem az időjárás előrejelzést, holnaptól már mondogat záport, zivatart erre-arra
nemtudok, semmit sem tudok épp én is németben vagyok, jó kis esős München...
Valami közelebbire gondoltam
lesz valami motoros búcsú Ecséden
Sziasztok!
Esetleg nem tud valaki motoros programot hétvégére valahol?
Végre itthon vagyok, pénteken hozom haza a gépet, és hétvégén mennénk valamerre Viszi barátommal, (természetesen csatlakozhatna akinek van kedve) de nincs ötletem.
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

http://motorosruhajav.blogger....
Kell egy motor !
Orfűről hazafelé egyszer szembe is jött!
Ja..
Egyébként nem vagyok biztos benne, de lehet hogy láttalak futólag.
Faterodat pedig biztosan láttam a sárga TDM el, krómos túradoboz burkolattal..
Gyuri azért szerencse hogy találkoztunk
A "záró akkordot" köszönjük szépen! :) Dagad a mellem, hogy rajta vagyok a videón! Még sok ilyet szeretnék! :)
itt is van.:
Lassan fent lesz a videónk, majd keressétek és értékeljétek.