Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi három Sprintert vontattunk be a telepre, a Unix és a Góman közti területről. Ugyan el lett túrva, de folyamatosan esett, és ahogy csúszkáltunk úgy lett egyre csúszósabb a letaposott hó
Narancs riasztás befigyelt
Na ez már tényleg több a soknál!

Elég a hóóóóóóbóóóól
Péntekig van suli :D:D de ha most hazamennek lenne majdnem 2hét szünetem :D
meddig van suli? szerdáig? pont addig mondta a havat :D hétvégén már hazatudsz jönni fixen maradj csak ott.. :D
Bonyhád központjában egy kamion keresztbe.. :)
Most írja Faceen egy ismerős hogy Szekszárdon is tükör minden!
Fasza! KPM forever love!
Akkor arra felé is tökéletesek az utak :/ most kezdett itt is havazni ejjj hazakellene ma mennyek mielőtt 1 meteres hó lesz :S
Mágocson dolgozom egy tartálygyárban,
napi 60km autókázás.. öröm ilyenkor bejárni..

Ráadásul most egy csereautóval járok míg az enyémet javítják,
azon meg jó kopottas gumik vannak..

Hó az nálunk most olyan 5cm lehet, de nagyon esik
Jolvan megnyugodtam nem kellett volna akkor neked semmi :D
azt mondták 7500 ft +posta és 2 hónap mire megjönne.. a kipuff gyapot meg 4500 az 500g os.. az is máshonnan lesz.. most épp embert keresek aki segítene nekem angliából rendelni!
na szép... Képeket látok facebookon meg szüleimmel beszéltem azt mondták van már 2-3 centi Szekszárdon, remélem hamar elvonul, nincs kedvem szerdán az M6oson éjszakázni... :S Ha a 6-ost sem takarítják-szórják akkor gondolom felétek mégrosszabb :( Szabad kérdezni merre dolgozol ?
tzdnak a pinkesek a sapkadhoz sildet vagy mid tort el ? En ma megrendeltem a cuccaimat holnapra ittvan te meg lemaradtal :D:D:D
Szakad ez a redves hó.
Nekem is idő előtt haza kellet jönnöm melóból,
mert ugye az utakat takarítani nem szokás erre felé..

Asszem holnap be sem megyek.
ja.. nemhogy elmennék elesni még 1X :D mondjuk most biztos nem fájna :D
kezd nagyon gázos lenni otthon a helyzet ?
Hólánc aztán gyia
Még jó hogy kicsit későbbre tettem a túrát, most nem lenne valami jó elindulni bárhová is...........
Köszönöm köszönöm!
Én szóltam pár srácnak akik nincsenek itt fent Jönnek kb 3fő
Köszönöm szépen.
Azt, hogy ők is támogatók legyenek, azt jövőre írtam... addig még úgyis sok dolog változik...
Gratulálok! Tiéd lett a 7 ezredik hsz!
Viccet félretéve, én segítenék szívesen, de mivel csak húsvétra megyek haza, esélytelen, hogy bármilyen boltba eljussak
Egyébként én max a bajai Forgerbe(suzuki) tudnék bemenni, de nem tudom, milyen lenne a hozzá állásuk....
Nekem kicsit furák....
De ha gondolod, csörögj rájuk, és kérd ki a véleményüket.
Adjak számla számot?
Köszönöm szépen!
Elküldöm a biztonság kedvéért mégegyszer a plakátot.
én sajnos nem tudom kirakni sehova mert lassan indulok pestre. De berakom csoportba a képet fácsebúkon