Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atti ! Kora délután egy laza karika vmerre ? (ezer éve láttalak-mesterem :) Vagy valaki aki ráér ?
Mert mindíg meló van
Ejjjj de nagy itt a csend....
Mi a helyzet Szeki környékiek....?
Szombaton van kedve valakinek jönni Soltvadkertre a motoros talira?
Én tervezem, hogy megyek Viszi barátommal, és P.Attilával, de igazából a motorozás a fő szempont, nem a találkozón való részvétel. És persze ha már vadkert, akkor fagyíííí
Én gondoltam összejönnénk a kilátóban, és onnan indulnánk.
A szürke vfr800fi-t mi is láttuk veretni Nem gyengén nyomja a fószer,aztán koppant az állunk mikor elmentünk mellette épp a bukóját vette le Minden tiszteletem
Azok a "srácok" olyan 50 körüliek, de tényleg jól nyomják. Nagyon sokat motoroznak ott, eléggé ismerik a szakasz minden m-ét.
Neeem, dehogy, nem lesz kiállítva! Azért annyira nem nagy szám ez a motor
Pesten is a kipufogó, és a Bodis reklámozása miatt volt kiállítva.
Szia! Akkor majd egy másik időpontban fogunk motorozni... Holnapra pedig sok sikert! (Gondolom kiállítod a mocit!)
Szia Attila!
Holnap Szegeden leszek, vasárnap meg inkább kihagyom a motorozást szerintem, mivel nem valami jó időt jósolnak. Remélem nem haragszol!
Holnap Szegeden "motorkiállítás"! Nem akar menni senki....?
Sziasztok!

Nagy sikerű Szezonnyitóra tekintve szervezek most egy Pécs - Balatoni túrát Június 8-án. Aki szeretne jönni, kérem jelezze.
Részletek :
http://www.sportmotor.hu/motor...

Szép estét!
Szia! Ha jó lesz az idő, mindegy hogy szombat vagy vasárnap, akkor egy Balaton kis kört fogok menni (Siófok, Szántód, Tihany, B.füred, B.almádi, B.akarattya, ). Elkalandozhatunk Szántód Kőröshegy fele, illetve Veszprémig is (jó minőségű kanyargós útvonal). Haza pedig Enying, 63-as út. Indulni délelőtt 9-10 között kellene, hogy a végén ne kelljen rohanni... Étkezés, ha lesz kedv, Tihany, Kakas Csárda. Motorosoknak kedvezmény, kaja emészthető. Pontosítás itt, vagy telefonon, az gyorsabb!
Szia Attila!
Még nem tudok nyilatkozni a hétvégémről, de azért azt szeretném kérdezni, hogy van valami "útvonalterved", hogy mégis merre, és meddig szeretnél menni? És hogy Te szombat, vagy vasárnapra gondoltál? Nekem igazából a vasárnap lenne jobb, de Te vagy az ötletgazda.....
Eladó
160/60-17 Michelin Pilot Power (5mm) - 17e
160/60-17 Michelin Pilot Power (3mm) - 6e
160/60-17 Pirelli Dragon (3,5mm) - 7e
160/60-17 Pirelli Dragon (2,5mm) - 5e
120/70-17 Michelin Pilot Power (2,5mm) - 5e
Rendben, akkor jövő hét végén újból próbálkozunk! Remélem a meteorológusok szokás szerint megint mellétrafálnak...
Szia Attila!
Tegnap este beszéltem a barátommal arról,hogy ma elmegyünk Vadkertre, de nem volt biztos a dolog, mert családi programok is voltak ma. Ettől függetlenül ki írhattam volna tegnap este, de megmondom őszintén, el is felejtettem
A jövő hétvégi motorozás érdekel, de sajna péntekig nem tudok biztos választ adni, mert lehetséges, hogy vasárnap már kell kimennem melózni külföldre. Ha nem kell kimennem, akkor mehetünk, és szerintem Viszi barátom is jönne. Ezt majd megbeszélhetjük itt fórumon is, hátha akar valaki még csatlakozni, de azért megadom a tel.számom: 20/390-8541(adatlapomon is kint van)
Egyébként örülök, hogy Te legalább jöttél volna! De legközelebb jobban szervezkedünk
Szia! Ha tegnap, vagy mondjuk ma reggel dobtad volna fel, engem érdekelt volna... Telefonon gyorsabban meg lehetne szervezni egy túrát. adsz egy elérhetőséget? Jövő hét végén szeretnék menni Balaton környékére...
Atya ég!
Ha látnátok azt a két komlói srácot mit művelnek
a VFR jeikkel Zobákon..
Nem követendő példa, de tudnak a srácok valamit..
Az a baj itt ezekkel a közös motorozásokkal
hogy általában spontán (mint ma is) indulok útnak.
Ma például megint Bonyhád-Szászvár..Egregy-Zobák-Komló,
Mánfa-Mecsek volt a karika..
Fogy is szép lassan a hatalmas majrécsííík..
Délután nem érdekel valakit egy vadkerti fagyizás?
Akkor úgy tűnik elnéztem a hétvégéket nekem nincs tervbe semmi
Én meg dolgozok
Vadkerten tuti nem ma. Miért, Solton lesz? Egyébként mi Viszi barátommal megyünk Pécsre ma. Te?
Solton vagy Soltvadkerten lesz ma a találkozó