Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 napra jöttem haza, és ebben a fos időben nem hoztam haza a motort, ami még pesten van. De mivel unatkozok, ezért gondoltam elnézek arra kocsival
De ha hamarabb szóltál volna, akkor elkértem volna haveromtól a motrot.
Ha mer hol a motor ? :D Bonyhadon vagyok de ha motorral josz akkor atgurulok :D
Mst mivan..... köcsög autós vagyok.....?
Az baj, ha kocsival megyek.....?
Ki elég bátor egy kilátóhoz ?
...csak a mögötted motorozó el ne csússzon rajta!
Ahogy esik, úgy puffan..
Egy bicikliversenyző ismerősömtől kérdeztem meg egyszer ugyanezt! Azt mondta a gravitációra bízza...
Boldog nyuszit mindenkinek tuti akkor van jó idő mikor melózok,bár Szekszárd eléggé vizes
Vééégre süt a nap :D most értem haza pécsről, hatalmas köd volt de végre süt a nap :D és ne.esik az eső, hátha kicsit felszárad az út és 10+ fok lesz :P
Na szevasztok!
Gondoltam írok, ha már így "alszik" a fórum.
Tegnap eszembe jutott egy kérdés a közös gurulással kapcsolatban.
Nevezetesen az, hogy mi a teendő olyankor, ha valakinek váratlanul félre kell állnia valamiért?
Ekkora csapattal még sosem motoroztam, így nem igazán tudom mi
a helyzet ilyenkor. Talán a sárga mellényes segítő előremegy és jelzi hogy be kell várni valakit?
Jaja, bár ez azért már egy kicsit sok.
Sebaj, már érzem hogy nincs messze a cél!
Itt a kiadós csapadék amit kértél :)
Szekszárd Rákóczi u autó hifi bolt.Ott van motoros ruha dögivel,csizma is.
Sziasztok!

Tudtok itt a környéken olyan motoros boltot ahol árulnak motoros csizmát? Kerestem neten de nem igazán találtam.

Köszi
csak sütöttem már haza pakoltunk mire jó idő lett és lehetett volna kis pénzt keresni
Sütöd a kürtöst, hogy így tudod mennyit mutat az óra a központban ?!
Ezt már szeretem!
Pusztuljon az a sok hó!
Már csak egy kiadós eső hiányzik, hogy lemossa az utakat
aztán már lehet is rotyogni!
most már 5 fokot mutat itt a központban az "óra" délutánra lenne már egy 10 fok simán lehetne kerülni egyet szép tájnézőset. Utána meg motormosás
Terep motorozni ideális
még a végén motoros idő lesz
Zsír akkor nem kell az M6on éjszakázzak :D
Hétvégén már 16 fok és szeki kilátó találkozó ;)
Én ma nem voltam melózni, a barátnőm szülei voltak busszal Bonyhádon, ott már minden rendben volt.
Csak az éjszaka ne essen nagy mennyiség.

Nagyon tele van a tököm ezzel a tetves idővel!
Még mindig szar a helyzet otthon ? Állitolag térdig érő hó is van és az utakat talán most kezdik takaritani :O