Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne zavarj össze, most engedte meg!
De most nem bántom a Gyereket, egészen érzelmesnek tűnt az előbb....
Ejnye veterán motort csak nem lenne szíved megrongálni?
azt gondoltam
Na ennek a logikájához már fáradt vagyok: cukkolás, de nem viccelődős, mami, se pozitív értelemben..... a fene se érti....
De a Kawa felgyújtás az eljutott!
nem viccelődős cukkolásra gondoltam
meg amúgy sem nőkre értettem, nőt verni szánalmas. Na meg téged akkor se tudnálak bántani, ha felgyújtanád a kawát (azért ne gyújtsd fel!) te a motoros pótmamim vagy (jó értelemben véve, most nem a korod cikizem )
Hallod Katica ne cukkold
Már kezdek félni......
oda kapná az első rúgást amúgy is úgy verekedtem mindig , hogy először tökönrúgtam az illetőt, vagy hasbaütöttem, mikor meggörnyedt ettől, meg fejberúgtam egy pár osztálytársam meg kellett annó általánosban agyalni, hogy felfogják ,a 20 kiló minuszom kilóimmal is pofánverem őket ha cukkolnak
Azért vannak érdekes gondolataid!
Nem verekedésre gondoltam, azért is írtam oda a "nagyfarkú" jelzőt...
Vagy segítesz....hogy jóvátedd a bűnöd!
kihagyom
miért akkor mi lenne? ha csak a zsírtól lenne 120 kiló mint az eddzőteremben 1-2 puding akkor jöhetne verekedni, nem valami ilyesztő a egy 120 kilós kocsonyabicepszes hordóhasú ember, inkább röhejes , ha meg 120 kiló izomból akkor meg elsprintelek
A négylábú szőrgombócokról ne mondj ilyet viccből sem, mert kikapsz! Ők nem vicc terület!
Majd azt az arcot nézd meg, amikor végeztem a motor mosással!
na ugye, ettől is milyen jó kedved lett remélem röhögsz, meg vigyorogsz a katica féle ilyen féle : vigyorral amit imádok, mert a múltkor mikor kivételesen nem tetted komolyan azt hittem valami bajod van, biztos feldobta a pacskert valamelyik négylábú szőrgombóc vagy ilyesmi, azért vagy befordulva
Naja.
Szerencsés ez a Gyerek hogy a Te motorodra döntötte az övét és nem egy 120kilós nagyfarkú néger motorjára...
Bocs, beszorultam két motor közé, és próbáltam tartani azt a pár kilót, valamint a Kawát távolítani a térdemmel, így erről a látványról lemaradtam.... De biztos vicces volt! Ha belegondolok, mindig röhögnöm kell!
Azt a testhelyzetet látnod kellett volna kívülről ahogy nekifeszült a kawának A kérdőjel ahhoz képest kis miska... Nem gondoltam volna hogy így meg tud görbülni egy ember
Ha nem vagy ott, még mindig ott állunk, mint egy szobor-csoport.
Mondjuk nem merem lemosni a motort, mert akkor szembesülök, hogy nem minden elkenődött döglött bogár rajta, hanem van rajta Kawa-nyom is.
Szerintem másodszorra már nem úszná meg ilyen könnyedén...
Ugyan, a Gyerek bírja..... Remélem.... Aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy rám dönti a motort....
De gonoszak vagyunk