Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem zavar ha más hord, de én magamon nem viselem el.
Igeeeen! Jól van te mindenre figyelsz...
Enyém 17 éves, télen, nyáron, esőbe, hóba járok vele de rozsdát azon nem találnál... Ja és használva is van mert 210ezer km van benne...
Iván?....vagy valami ilyesmi.....
Az biztos... Mert mi is volt annak a falunak a neve ahol nem szabadott megállni? Emlékszel?
ugyanehhez tartsd magad ha a kawámat fikázod
persze , hogy műkösik, egyszerű mint a faék, de csak garázsba lehet tartani vagy szétrohad mint egy darab ócskavas 2 méter mélyen a mocsárban.
Frozen mesternek kicsit ódivatú a felfogása...
Zol, Frozen, Olcat biztos nem.
volt innen ma valaki körmenden a motoros felvonuláson?
Szerintem ezt direkt nem értette....
Úgy értettem hogy akkor már volt mobil...
Ezt azért ne oszd meg pl az Emberemmel, ő hord....
A kocsimról annyit hogy amikor gyártották te a homokozóba még a pisikását keverted. És még azóta is tökéletesen működik...
hát felvetődött az ósdi elavult aranynyaklánc téma, de az én értékrendem azt diktálja, hogy az ékszer a nők ékessége férfiember olyat nem hord , úgyhogy adtam egy ésszerűbb tippet mit vegyenek
mér a suzuki swift az autónak számít? mondjuk a motorját tekintve annak, de a kasztni az vicc kategória, volt "szerencsém" gyakszin egyhez , hát a 4 karos emelővel nem mertük megkockáztatani, hogy fejmagasságig megemeljük, mert már a föld felett 10 centivel rotyogott az alváza, imádkoztunk minden percért amig az emelőn volt, hogy csak most ne roppanjon be a szarrá-fossá rohadt ropi alváza, aztán alig volt pár éves az a mocsok szerintem ezeket a gyárba nem alvázvédővel látták el , hanem alvázrohasztóval
Bérmálkodásra már mobilt kaptál? Te tényleg gyerek vagy...
jártam eleget, még bérmálkoznom is kellett annó, de sebaj legalább megkaptam az első mobilom annakidején sokat úgyse jártam be misére, üres volt a kis pecsétes füzet A vallások meg amúgy is csak érdekességképpen érdekelnek, mert szeretem a történelmet, sokat olvasok, mondjuk a keresztény vallás még történelemszeretetből sem érdekel annyira nagy baromság
Hát egyszer el kell hogy vigyelek templomba... Azt kár kihagyni
Én még a kecskémet se bíznám rá nemhogy a kocsimat...
Akkor szervezés kérdése, Zoli, megmenekült a kocsid!
van itthon 2 de mivel nem az enyémek nem tudom mikor melyik van itthon, anyámét tesóm általába lenyúlja.
Az Miláné, én csak üzemben tartom..... Meg hajtom.
Neked kell autót ajánlani......
Te, annak idején nekem soha nem kellett misebort innom....Ez milyen vallás, ahol kell?
A piros villámot felajánlod?