Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Gondolom jónéhányan voltatok a sárávári motorostalálkozón, és páran használtátok is a váti elkerülőt. A napokban hallottam hogy állítólag ott fix traffipax van telepítve, bár én nem láttam. Valakinek észrevétel ezügyben?
Sziasztok! Vana ki holnap menne sárvárra szombathelyről, a felvonulsára, meg a show-ra? Csatlakoznék ututársnak.
Szerveződik ismét a motoros nap a Family Centernél. Kulman Miki stuntrider már biztos, hogy itt lesz
haver arra felé lakik csak 2 utcával arrébb. Hornetja van.
100km-et egybe elég seggelni rajta az tuti :D
A Vadásszal szembeni utcában, kocsival suhanva, félszemmel az egyik udvarban láttam két motort az egyik talán SV meg egy sárga DRZ-t?!
Azért gondoltam tán te voltál!

Gratula a Balcsi túrához!
hmm herény nem rémlik, hogy jártam volna ott tegnap, de haverral lementünk balcsira. szombat reggel most értünk haza.
Jól láttam tegnap Herénybe hogy indultatok valamerre?!
Ahogy írtatok az infókat össze állt a fejembe egy kép...
Ha Vasvár és kék hornet, akkor csak egy ember jut eszembe a volt kolléganőm férje Séllei Laci!
Remélem nem Ő volt, de ha mégis akkor bízom abban hogy sérülései nem súlyosak és nem maradandóak!
Sajnos. Vasvári a srác. Kéz és lábtörést szenvedett, ha jól tudom.
Bazz most olvastam nyugaton a tesconál megint motorost ütöttek el:( kék hornet, én nemismerem de remélem jobban van:S
3-4000 kb.
Persze ez attól is függ, hogy milyened van :)
milyen árra gondoltál?
igen csak a környéken sehol se lehet kapni még más fajtát se :/
lehet fogom magam aztán méretre vágok bele hungarocell-t :D
szerintem jólehet bele más belső is nemcsak mugen
KERESEK motoros kabátba való puha hátprotektort OLCSÓN!
(Mugen race kabát)
Alsóörsöt megnézném!
Csak még nem tudom hogy lesz-e rá idő szombaton vagy nem!
itt a túra meg sátras szezon,olcsón eladók katonai hálózsákok
az ár nem nekem folyik be hanem gyerekek táboroztatására fordítjuk üdv Bence
Nem indul valaki hétvégén balcsira?
Jó lenne elmenni,de tanulni kéne:D:D
THX
beraktam a Facebook-os csoportunkba (121 tag)
talán valaki ráharap :)
OFF

Szia!

Eladó a kis Yamaha Jog-om és gondoltam Ti (Te és Norbi) több robogóst ismertek itt Szombathelyen mint én! Norbi ment is vele!
És hátha érdekel valakit!
Egy kis leírás és képek:

Tavaly csináltattam magamnak, munkába jártam kb 1100-1200 km mentem vele! 1 éve áll!
Kapott egy tuningot ami gyári karbival van szóval nincs felhúzva, (95kg-om alatt) egyenletesen gyorsul a Racing Company 120-as tuning óra szerint 80-85 ig!
Tuning cuccok:
Motoforce 70cc alu henger(12-13LE), Tiltás Nélküli Elektronika, Malossi Fly kuplung, Bettella variátor, meg Gianelli Reverse kipufogó. új ékszíj ma! Nem lopott anno kereskedésben vettem adásvételivel, garanciával!
Egy-két karc van rajta, de nem vészes! Nem csörög, nem zörög, fékek jók, gumik újak, és normál fogyasztás!
Igazi kis Mide Race!
103.000Ft

ON