Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tréning várhatóan április vége felé vagy március elején előreláthatólag az időjárás függvényében. Jöhettél volna MZ-vel is nyugodtan.
1 óra alatt? az szép! remélem megkapja méltó büntetését aki ellopta
a motort már nem keressük megtalálták 1 óra alatt!
Ellopták a mai nap ezt a 1989-es Aprilia AF1 Sintesi 125 project 108-at Szombathelyről!
Bárki látja interneten vagy az utakon az kérem írjon a pajor.gergo@citromail.hu -ra!
az jó:) képet nem csinálsz róla?

amúgy tréning is lesz valamikor mert márvagy 2 éve nézegetem mindíg szombathelymoton. a képeket és mindíg úgy odavágytam:) dehát kis mzvel ami meg meg hal mégsem akartam odaállítani most megvan ez a nagy paripa ezzel meg úgyérzem kéne mégegykis rutin:) úgyhogy ha lesz tréning akkor egy helyet nekemis ha lehet:)
Elkészült a Hornetre a matricaszett kemény 1500Ft-ért és ráadásul helyben meg lehetett oldani.
Nincs semmi baja a srácnak (amúgy Attilának hívják), az autós nem vette figyelembe a jobb kéz szabályt. Motornak az eleje sérült, de nem vészes annyira. Idén ő nyitott "csettenyéssel" a csapatból:D Ilyen előfordul sajnos, mindenki vigyázzon magára, ha elsőbbséged van akkor se legyél biztos benne hogy tényleg meg is kapod!
ha,mégis valami bajvolt akkor jobbulást
képek valahol?
De a látottak alapján nem történt komolyabb sérülés.
Mi is láttuk, fiatal srác volt egy régi fehér 80-as audival ütközött :S
Ki csattant vasárnap a tesconál egy SV-vel? 650 vagy ezres, azt nem tudom.
Valószínűleg április közepe felé. biztosabb egyenlőre még nincs. Várjuk a tavaszt
ha valaki tud valamit a szezon nyitorol légyszi küldjön egy mailt, szeretnék ott lenni. Köszi
A sisakomra én gyártottam fényvisszaverő fóliából saját kezűleg. Amúgy Deák Ferenc 29 Artistix. Bármit legyártanak szinte, egy max két nap alatt és nem is drágák.
gondooltam arra,hogy én,de inkább nem,nemakarom h szarul nézzen ki:)
szhelyen hol,mert nagyon tetszik a sisakodon a sonkohornet:D

és nekem a citromsárga svre fekete sisakra szeretnék egy SV650et:)
Csak jól fel kell öltözni :D
Hát gyerekek. Motorra matricát ne rendeljetek neten. Vagy csak megbízható cégtől (mondjuk állítólag ez is az ahonnét rendeltem). Küldött nekem a valami halvány szart :))))) Ocsmányul néz (vagyis nézne) ki a motoron.most küldöm neki vissza.
Matricát egyébként Szombathelyen le lehet gyártatni jó minőségben fele árért mint amennyiért itt hirdetik páran.Ennyit a profi motormatricás cégekről.
Gyári ,Utgy, BONTOTT kawasaki alaktrészek LEGJOBB ÁRON!

STEELHORSE MOTOR KAWASAKI PÉCS
baze Sinkó nemfáztál tegnap este?:D
Jaa, nem is néztem Én kérek elnézést!
Ezt azelőtt írtam ide
Asszem
Csak nem jut eszembe a nickneve... Nem csörögtél rá?
Üdv!

Ha van valakinek kedve csütörtökön valami Szombathelyhez közeli sípályára kimenni, az szóljon, van 2 -3 hely a kocsimban.