Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

márc. 31. Tesco parkolóban kicsit összegyűlünk páran kismotorokkal :)
14:30-kor... (most szombat)
április 7. gyülekező emlékmű alatti parkolóban , a győri mintára húsvéti motorozást alkotunk kismotorokkal :) (jövő hét szombat 14:00)
Sehá senki?:(:(
Nem tudjátok mikor indul az első motoros tanfolyam? (Vezetés)
Haveromnak kéne már mennie.
Köszönöm!
Köszi szépen
Holnap is dolgoznak nem tudod?
Uncsitesóm megy holnap vezetni, akkor elküldeném vele.
Azért kell szabályoztatnom, mert gondolom ez előző tulaja spórolt a betéttel és a felni felől eléggé recés a tárcsa vettem új betétet bele és nem igazán fog a fék
5mm van a tárcsán talán belefér...
Szia!

Az autóimnak a tárcsáját Zanatra szoktam vinni. A fagyizóval szemben van egy utca, ott megtalálod az esztergályost /jobbra az első utca a faluban/. Jól dolgoznak, nem is drága. Az esztergályossal szemközti utca elején van egy gumis, az meg felgumizza a kerekedet. Ő is motorozik.
Motor féktárcsát nem szívesen szoktak vállalni. Amúgy rá van írva a tárcsára mennyi a minimum vastagsága amit ha elérsz akkor csere.
Helló!
ha bevállalod, ez nagyon jó útvonal: link
Hali

Valaki tudna ajánlani egy esztergályost aki hátsó féktárcsámat felszabályozná? (Zr7)
Vinném és hoznám is mivel 22.-én lejár a műszakim.
Gumicserét is dobnom kell lehetőleg egybe maradjon a felnim

Köszi
kőszegi kismotorosok/robogósok egy közös gurulás ?
bár most nézem a motorod, nem biztos, hogy jó páros lennénk :S (fazer 600)
Hello!

Én párszor jártam már kinn (6-8 alkalom), rendőrökkel nem gyakran találkoztam, amikor mégis, nem állítottak meg. Googlemapson szoktam útvonalat nézni, ahol hegyeket látok, meg sok kanyart, azt bepötyögöm gps-be, aztán uccuneki. Általánosságban elmondható, hogy az útminőség szinte mindenhol kiváló, kora tavasszal még a télen kiszórt apróbb kavics rajta van az úton, vigyázni kell, könnyen megcsúszik a motor. sebességhatár: 100 országúton, és autóúton, a többi a mienkkel megegyező, viszont ha jól tudom a korlátozó táblákat nem oldja fel a kereszteződés, csak bizonyos távolság után vesztik érvényességüket (javítsatok, ha tévednék). Hangos, nem szabványos kipufogóra, utólagos xenonra harapnak a rendőrök állítólag. Kérd ki a biztosítódtól a zöld kártyát (zöld a4-es papírlap, nemzetközileg igazolja a biztosításod érvényességét), anélkül ne indulj el!

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Jó utat!

ui.: a hosszú hétvégén készülök menni egy kört, ha gondolod (utazótempó 100-130, szepentines részeken meg ahogy sikerül, de inkább lassan, mint gyorsan :) )
ma jött velem szembe egy derbi senda /bultaco lobito

nem ismeri valaki esetleg?
csak volt egy ilyenem és szeretnék nosztalgiázni:):)
Kezdésnek: Rohonc - Léka
végre szezonnyitó:)
Urak!

Jár valaki Ausztriába motorozni ? Ha igen, esetleg mondhatna pár szót. Mire érdemes figyelni (rendőrök, szabályok kint). Továbbá,hogy merre érdemes menni :) Előre is köszönöm a válaszotok.
Én indulok, csak még nem tudom kocsival vagy motorral.
motor showra indul valaki a ho vegen pestre?
motor showra indul valaki a ho vegen pestre?
Hello!

Egyed Csabit látásból ismerem. Pápán vettem, olasz import, UKK-341
mondtam nem lehet sok baja.

Bükről az Egyed Csabaival szoktunk motorozni meg a Csepregen a Baranyai Zolival nem tudom ismered e őket.

Nem hagy nyugodni mi a rendszámod és hol vetted a gépet?
igy van,mind a ketto nagyon szep,elobe mienken kivul ensem lattam se pirosat se sargat, igy szepek ezek grat hozza amugy:)