Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennél rosszabb csak ha szakad a hó, vagy az eső :)
Hát én remélem odaérek:D csak nelegyen szar idő:S:S
Holnap akkor meglesz tartva a felvonulás igaz?
13:00 körmendi úti OMW?

Pannóniával megyek, SV híján .
Műszaki?.....Erről tudnék mesélni...
Remélem ilyen idő lesz mint ma:)
Hello Toncsi!
Szerintem én megyek, csak műszaki kellene a gépre :D
szilveszteri felvonulásra kijön?:) nammocival ezlesz nekem az első rem nemlesz fos idő:S
Hát hogy őszintén meg mondjam most a garázsban van mert a szobája tele van mindenféle holmival . de már nem sok kell csak az az idő ami nincs és be fejezem a tető teret. Onnan ahol a motor helye van vissza rakodok a tető térben ami nem kell meg ki hajítom. aztán jöhet a téli edzés meg a moci is be kerül végre
Még mindig a szobába tartod az ezredest?
köszi szépen ennek nagyon örülök:)
Boldog karácsonyt!
Nem mellesleg, meg BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!
Szia! van megoldás! Skorpió Motorbolt, szhelyen a rumi úton, ott tudnak segíteni neked, főleg a Sanyi, itt is szokott irogatni, keresheted nyugodtan, meg lesz oldva a problémád!
Szia!

A nagyvas.hu-n nézted már? A főoldalon a termék keresés-motortipus szerint-nél van 125-ös Gilera, de nem tudom az évjáratot. Ott nézd meg, felhoz mindent, ami van hozzá. Ha próbáltad akkor passz.
Itt mindig nagy a csend ha nem tűnt volna fel.


De így most kellemes ünnepeket mindenkinek aki bújt aki nem

jön a jó idő nem kell félni addig is tisztogatás téli járatás stb meg pár fanatikusnak jó motoros idő

Ma én is be indítottam a gépet had járjon de mentem volna eggyet hmmm
hát én passzolom:S pzs?meg ilyenek most jobb ötletem nincs
Sziasztok Egy kérdésem lenne én is Vas megyei vagyok és van egy gilera mxr 125 ös gépem de nem találok hozzá lánckereket tükröket és semmit igazándiból ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném..Üdv Marci
Remélem a szilveszteri guruláshoz jó idő lesz:)
nem lopott vagy hasonló!
nem érdekelne valakit?
SAMSUNG fuhh HD lcd-LED tv legújabb!internet tv stb,103cm magyar menü!rengeteg extra!_
190 000.-
SONY 94cm full HD magyar menü stb mpeg4 tuner , hd sat tuner , internet csatlakozás , usb képnézegető
115 000Ft

SAMSUNG 116cm 100hz-es full hd-s lcd televízió , mpeg 4 tuner , online filmnézés , usb divx, mkv.filmlejátszás
160 000.- keress rá neten 300 000Ft ( LE46C650)

Videoton 94 cm-es HD ready televízió , magyar menü top-txt, zoom , hdmi csatlakozó :83 000Ft

(1 ÉV GARANCIA AZ ÖSSZES KÉSZÜLÉKRE)
pang az élet szombathelyen:D
Hát ha annyi lesz a Quad nak a falvi erdőben
Én még mindig ott lakom nincs hova mennem. a Micra mausaal meg nem tudja felvenni a versenyt a 4 kereküd majd egyszer elmondom miért
Meddig?50km/h-ig,aztán vége?!
Az naaagyon kevééééés!
Majd meglátogatlak,erdőn keresztül.
Tudom hol laktál tavaly nyáron!
A micra mausal le firkálnálak titeket csúnyán. A kicsi át esett egy kuplung váltó cserén most rövid az áttétel úgyhogy nagyon huuuuuzzzzzzzz
Hát nekem is kezd bizseregni az izomláz , a holnapi napra én is kíváncsi leszek! Ahogy mentem haza jött a telefon , hogy holnap meló.
Jó kis quadozás volt, majd még megyünk!
Láttam szóltál neki!
Te hallod?Olyan dög lettem zuhanyozás után,alig bírtam megtörölközni!Alig várom a holnapot ,meg sem bírok majd mozdulni!
A fogkefém meg lefulladt a sok homoktól!Köszi!