Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szesz!Yankee Zulu!
Meg van még a Micrád?
Lekapod róla a kasztnit(neked az úgyis nagyon megy )aztán jöhetsz velünk quadozni!
na nézd már kit sodort ide a szél
Szeva , én ismerek egyet , majd holnap szolok neki .
Üdv. Emberkék!
Sz.hely-Kőszeg környéki quadosokat keresünk,közös quadozás céljából. (nem kell rosszra gondolni,semmi sex) Akinek van quados ismerőse,legyen szives hívja fel a figyelmét eme felhívásra!
Köszönöm szépen!
http://youtu.be/F8sbTlkUDvA
Válasz a kérdésedre :)
Ezt jól elcsesztem
Sziasztok!

Nem tudtok róla, lesz szombathelyen felvonulás decemberben?
Mikulási vagy szilveszteri
Köszi időközben már megoldódott
Szia . Milyen motor érdekelne? Szállítás is megoldható. Tudok mind a kettő kérdésben segíteni.
Hát uram nem tudok jót mondani,kimondott robogó kereskedésről nem tudok,szerintem marad a net
Üdv.Szombathelyen van olyan kereskedés,ahol lehet venni 200-250 ccm-es robogókat?Használtba persze.A PZS mellett elmentem párszor,igaz nem mostanában,de ott inkább csak 50-es gépeket láttam.
Ma volt egy kevéske köd :DDD
Azt hiszem megint be fog fagyni a p...ánk de ennyit megér, utána meg megiszunk egy melegítőt...aztán még egyet...még egyet.....jaa, elfelejtettem, hogy senki sem iszik
Egy szóval sem mondtam, hogy vége, ennyi volt... , csak mostantól takonyban kell motorozni
Van aki így, van, aki úgy mostaja a motorját, én speciel a mosókefére, és a vödörre esküszöm, meg egy kis Brigéciolra
Számomra sosincs vége a szezonnak :DDD
Tegnap elvittem egy körre a kis kávédarálómat :DDD
Ideje volt lemosatni kicsit az esőben :DDDD
Újra eljött ez a mocskos idő... mikor lesz már tavasz?
Vasárnap dolgozni? Remélem most csak vicceltél...
Szóval emberek Lenovo asztali pc-t csak akkor fogadjatok el ha fizetnek érte, hogy elvigyétek
Jobb is, hogy eladtam a motort, időm úgyse lenne felülni rá. Csak úgy zúgtak el a gyár előtt a motorosok mikor ma délután 2-kor jöttem ki.
Egyik főnökcsávó rinyált nekem, hogy maradjak 12-őbe ma is, még visszakérdezett miért nem maradok mikor nemet mondtam, csak 48 óra túlórám van ebben a hónapban és még van egy hét belőle.
Mondtam neki a napiszarra kéne feltennem képeket a csarnokban uralkodó állapotkról, mert oda valók lennének, számítógép gyárban egymás hegyére hátára pakolják a gépeket mint valami törölközőkupacot annyi megrendelést elvállaltak, valakik meg azért fizetnek több száz ezret, hogy kupacokba hányt gépeket kapjanak a lóvéjért.
Mi a fene élet van itt is valamennyi, nekem marad a motor mosás mára. Aki tetü fel rakatni a gumit rá mert nincs ideje de idén találkozunk talán még az utakon mert szerdára kértem időt magamnak gumizásra ma mosás aztán ki kocsizok eggyet a ringre megnézem hogy kanyarognak a pálya nagyjai
helló hát nekem még csak gyári a masina :D
van 1-2 old sr meg f 12 meg havernak f 15 alkatrészei főleg gyári meg idomok stb...
esetleg ezek a társaságban valakit érdekelhet igen olcsóak minden... nekem csak a helyet foglalja ....
kösz előre is
ÜDv
Egyébként ha bent lefüstölöd a gumid megszólal az összes tűzjelző Valahonnét tudom
Tényleg veszélyes és az őrök sem díjazzák, ha észreveszik. Arról nem is beszélve, hogy tele van járókelőkkel néha és nem kevés a kamera sem. Anno pár csekket is kiosztottak ott a rend őrei hasonlóért.