Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, már szinte minden eszközzel próbálkoztam....hibernálták
Hogy lehetne felébreszteni ezt a Csipkerózsikát?
Hétvégén valaki/kik/ vármeetingre vagy felvonulásra, vagy mindkettőre?
Már nem Ellenben a szerdát kihasználtuk, és isteni f...a volt
Ma du is mentünk volna, de ez a rohadt eső...
Már nem lesz többé NYÁR?
Teszkó parkolóban a kis robeszok csak úgy sorakoztak :D 19 :30 tájékán :D
A jó idő minden percét ki kell használni
Figyi srácok! Valaki csütörtökön nem jön P.ringre pályázni? Üzletelnék vele
Az ám és még másfél hétig ilyen is marad
Szuper motorozó idő van ma Délután nem jön valaki egyet?
Jó napot hogy vagytok nagy motorosok?:DDDD
Holnap délután 3 óra tájban ne lepődjetek meg ha sok kismotorost láttok a Fő téren vagy a Tesco parkolóban :)
Ikerváron mikor lesz bucsu?
Ki mit érdemel!
Na szép. Valakik otthon vannak, valaki kirándulgat külföldön, csak én dolgozok?
Mégis összejött a csütörtöki indulás, fél óra múlva megyünk. Úgyhogy majd legközelebb találkozunk . Szép napot, jó motorozást
Csütörtök délelőtt itthon vagyunk, ha gondolod gyere.
Várunk szeretettel.
Nembaj, csak figyelgess az utakon, nehogy az olajkályha bosszút vegyen a beszólásokért csomitartóba gond nélkül beváglak, ha viszek valami nagyobb hasogató fejszét akkor a motorod is simán melléd fér
Mi sosem gyilkolnánk egymást, max én a Zolit
Azért kérdem, mert csütörtöktől szabin leszek, elvileg mennék barátnőmmel ausztriába pár napra, de az attól függ, hogy addig levizsgázik-e vezetésből, ha nem akkor nem megyünk, se tegnap se ma nem hívta az oktatója igy egyre kevesebb az esély, hogy csütörtökön már mennénk, szóval ha ráérnél csütörtök délelőtt elnéznék hozzátok.
Csak húzom az agyát...
A héten szabadságon vagyunk, igen.
Ti meg ne gyilkoljátok egymást!
Udvarias ember vagy, tehát köszöntél. Ne aggódj!
Biztos az utcai ruha zavart meg! Jót mosolyogtam rajta.
Ilyet tettem el néztem vagy nem mertem vissza nézni vagy nem is tudom. Bocsi
Tudod nem csípem ha fikázódsz olyanról amit nem ismersz, nem láttál, és neked sincs különb, ha gondolod egyszer összefutunk aztán meglátod miért nem hiszik el az emberek, hogy 20 éves az autó, meg miért olyanok a reakciók mikor beülnek: "ez olyan mintha új lenne", "tök jó állpotban van a belseje" ..stb.
A mocsok bililemez suzukid a rozsdakupac amiket 10 évesen már megemelni is veszélyes úgy ropog a szarra rohadt alvázuk, nekem a 20 éves passaton a sárvédődobokon lévő rozsdapöttyökön kívül nem találsz rozsdát, ez felső középkategóriás autónak készült annó, a swift meg eleve filléres fapados fostalicskának.
Aha simán átmegyek aztán majd a balfasz rendőr meg hasraütésszerűen eldönti két kávé meg fánk között a videóról, hogy ohh ez még belefért vóóóna simán.
A kis pléhdobozodnak simán odaver minden téren, az más kérdés, hogy kímélem, mert szeretem, nem szándékozom 3-szor ennyiért egy ujabb de silány, kicsi és eleve occsóautónak tervezett női autóba átülni.
Remélem már mered húzni a gázt szélben, meg esőben is