Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi erről lecsusztam hosszú volt az éjszaka jó gurulást
Hali!

Ketten megyünk. Egy kék fz1 jön még. 10 kor találkozunk szombathelynél ahogy beérsz balogunyom felől az omv kutnál ahol vannak áruházak ha jól emléxem. Mind1 sztem te ugyis tudod hol van egyből ahogy beérsz első kút. Ha jössz akkor egy 10.20 ig várunk mondjuk tovább nem azt megyünk.

Üdv
Ma toltunk le kétszáz akárhány kmert ringen is voltunk benzinen van tartalékban ha lesz erőm megyek jelzett már vki?
Hali! Szerintem 9 körül indulnék veszprémből mivel estefelé már esőt írnak így azt megelözőm mindenképp de így is lesz időm bőven :D cbr-el hamar odaérek bárhova :D
Hánykor mennél?
Ejj de kimennék én is de nem leszek itthon.. na majd jövő héten
Szerbusztok!

Veszprémi vagyok és vasárnapra mivel jó időt mondanak kiugrom ausztriába motorozni kicsit jó utakon és mivel szombathelynél szoktam átmenni bucsu fele így akinek van kedve csatlakozni az nyugodtan jöhetne.

Üdv Gyuri
Ikervárra lesz valami csoportos átvonulás? mert szívesen csatlakoznék!
És ha már szezonkezdés:

Egy jó barátom május elején Fehérvárról Szombathelyre költözik, és egy garázst keres ahol tárolhatná az SV-jét.
Elsősorban a Szűrcsapó utca környéke érdekelné, de minden megoldás jó lehet! Akár társbérlet is.

Kösz előre is a segítséget
Ezt most találtam:
Kedves Motoros Ismerősöm!
Végre itt a motoros szezon!
Te és a motorod készen álltok a gurulásra?
Ha még nem teljesen, a motorodon szívesen segítünk!
Teljeskörű átvizsgálás és szerviz, szezon előtti felkészítés, gumicsere, ápolás, tanácsadás.
Mindez versenyképes árakon, rugalmas határidőkkel és komoly szakértelemmel.
Várjuk mielőbbi hívásodat, hogy már az első motorozás gondtalanul teljen!
Szezonnyitó AKCIÓ: 15% KEDVEZMÉNY a munkadíjból ha a Szombathelyi Motorosok Egyesületére hivatkozol!

Üdvözlettel:
MocyQua Motor- és quadszerviz Kft
9749 Nemesbőd
0630/910-9667
www.mocyqua.hu
Simán kiviszed a PZS-be a Zanati u.-ra!
Sziasztok.

Hamarosan eljön a 36.000-es szervíz ideje az SV650-emen, el kellene vinnem majd szerelőhöz, előtte meg gumi és lánccsere. Ismertek valami Suzuki-gurut a közelben, akihez nyugodt szívvel elvihetem, hogy megnézze/megjavítsa?
Igen jó időnk lesz a mai motoros találkozón, remélem sokan leszünk.
Jól hangzik, ott leszek!
igen! szezonnyitó motoros felvonulás! meg túra ikervárra,sajnos odamár nemtudokmenni:(
Óo azok a szép nagy túrák!

Abba bízzunk hogy szombaton jó idő lesz!
Bocsesz mentünk szentpéterfára is meg persze környéke
Újperint-gasztony-vissza jáknál betérö sütire és vissza újperintre
Én tegnap és ma gurultam ma haverral 100km-es kis karikát
Sziasztok!

Hétvégén lesz Szhelyen valami összeröffenés? Hétvégén meglátogatom szüleimet, mondjuk sokat nem leszek náluk, motorozni szeretnék :)
Sziasztok! Ma dél és egy óra közti időben láttam egy szép uj Kawasaki Ninja 300-ast gurulni a Bartókon... Ha itt van a tulaj, vagy valaki esetleg ismeri, az szóljon, mert vagyunk páran 250-es ninjával, és benne lennénk egy közös gurulásban! Köszi
Áhoj!

Nagyon jól néz ki!
VTN vagy 3d-s matrica vagy valami más..?
Sziasztok!
Szhely-Sárávár környékén nem tud valaki jó motorkerékpár gumi szerelő műhelyt?
Üdv