Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Tud valaki valamit ennek a motornak az előéletéről?
Egy kis téli barkács :D Láncnittelő szerszám
Pff....mi ez a sok pókháló ebben a topicban? Jah, a f@szbúúk
hali itt elég halott a forum a facen ird ki ott bizt lesz vki de én is megosztom majd
Sziasztok!
A környéken tudtok valakit,aki foglalkozik kipufogó felszereléssel?
Használtan szeretnék venni,de mivel a ZX-6R-em 3 csavaros felfogatású,nem nagyon találok rá valót.Ezért gondoltam rá,hogy valami mesterrel ráfaragtatnám az "új" dobomat. Köszi előre is!
Sziasztok,
eladóvá vált szeretett motorom:
YAMAHA TDM 850 4TX
Valaki szombaton zamárdira Bodis talira vas megye környékéröl indul?
Valaki szombaton zamárdiba Bodis talira vas megye környékéröl indul?
Hát jaa, nemvolt egyszerű:D:D
Akkor Te voltál a Kis Bice-Bóca!
Köszönöm! bár nembírtam,ki hogy ne menjek el sárvárra:D:D
Jobbulást!
Igen sajnos elég kihalt ez a fórum, most sajnos nekem kimarad egy darabig a motorozás 8öltést kaptam a lábamba:(
de a legroszabb, hogy sárvárt is kikell hagyni:( vagy lehet úgy motorozni?:D
Köszi mindenkinek a segitséget tehát senkinek(kivéve 2 embert) .Ez a forum egy vicc ja szombathelyen meg nincs motoros közösség a klubról neis beszéljünk erről ennyit
én jelentkezöket keresek júli 27-ére 17:30 szombathely városház utánna max kiséret az oladi új templomhoz utánna pásztor csárdáig kis gáz cibálásal.ha valaki kedvet érez hozzá és benne lenne irjon nekem privibe és a többit megbeszéljük.légyszi osszátok vagy keressetek meg köszi mindenkinek széles utat mocistársak
valaki most pénteken a zalaegerszegi mocis bulira megy mert én megye ha valaki akar csatlakozhat
Ha valaki a Balatonra szeretne jönni neki ajánlom fel jöhet hozzánk!
http://szallas.hu/sipos-apartm...
motorosoknak kedvezmény csak az ajánlat kérésnél írjátok bele hogy motoros vagy pedig a sportmotoron láttátok a hirdetésem így +kedvezményt kaptok
Ha valaki valamit tud gurulással kapcsolatban vagy valami mocis összeröffenés dumálással vagy csak 1 laza körre akk légyszi jelezze 06303740557.(sms is jó mert nem biztos feltudom venni a mobilt)addig gurulok 1 laza karikát erre arra.széles utat mindenkinek
Vagy estefelé valahol mocistali?
Ma valaki gurulni?
szombathely vagy környéke indulástól
Részemről Fraknó, Myra vízesés van tervben holnapra Schneeberg kerüléssel, délelőttre esőt jósolnak így 10:20-10:25ös indulással metro benzinkúttól vagynem
Valaki valamerre mocival most hétvégén?
Sziasztok!

Ha esetleg valaki tud egy eladó K4-K5 600-as gépet ~900.000 Ft környékén írjon legyen szíves. Az sem baj, ha kék fehér :) Köszi.