Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá elmentem volna veled vagy veletek de sajna késön látam meg de legközelebb is irj nyogotan.. 125- ös gép is mehet ? ha laza tenpo gondolom belefér ?
Szevasztok Juli 26 szombaton valakinek van kedve Kékestetőre menni laza tempó reggel 7 órai indulással? az napi hazajövetellel :)
Hali üdvözöllek és gratu a vashoz amugy elég halott ez a forum facen többre mész a szombathelyi motorosok vagy a szombathelyi kis és nagy motorosok klubban.a zanati uton pzs bolt ott szakszerű kiszolgálás vagy a zanatin yamaha kereskedés de árban húzosabb.milyen vasat vettél ?facen ha akarsz jelölj meg és ott tudunk dumálni megha tudok segitek.ezt a nevet ird be és kiadja
http://www.mocyqua.hu/ itt a cime más nincs akit mernék ajánlani
Szia én is kaptam sok szerelő számát biztos vannak jó maszekosok is csak velük nem találkoztam.Én a nemesbödi motoros és quad szervuzeseket ajánlom dolgoztam 1800 intruderen is nekem is ök csinálták atelószimeringezést tökéletesen megvagyok elégedve gyorsak árban is okés.nem kerül többi mintha vmi szakinak mondott emberke csinálná.És műhelyben nem hátul a placcon.Nyugodtan hivadkoz rám.remélem segitettem
Sziasztok.

Végre találtam egy Szombathely és környékéhez köthető fórumot. Új vagyok még itt (és a motorozásban is), de talán tudtok segíteni, pár hasznos tanáccsal ellátni.
A hét elején megvettem életem első saját motorját, és már csak egy valami kell, hogy teljes legyen a kép: egy jó bukósisak. Arra kérnélek titeket, hogy tudnátok pár helyet mondani Szombathelyen vagy a környékén, ahol érdemes körbenézni, illetve ahol a legszakszerűbben állnak ehhez a témához?
20-25 ezer ft-os árkategóriájú sisakok érdekelnének elsősorban.

Váalszaitok előre is nagyon szépen köszönöm.
Szombathely vagy környékén keresek egy Intruderes megbízható szakembert Vs 1400 hez.Tud valaki segíteni? Köszönöm elöre is!
CMA Motor Celldömölk

Gugliban megtalálod az elérhetőséget.
Sziasztok!

Tudnátok valami vas megyei bontót mondani?
ER-5-höz keresek hátsó rugóstagot.

Köszönöm!
Azóta kitakarítottam a karbisoromat /2X is/, megvettem az anyagot szinkronteszterhez, ha nem áruljátok el a szerelők elérhetőségét, a végén megcsinálom az egész gépet...
Én is örülnék, ha írnátok valamit, fura dolgokat csinál a motorom,(rieju rr 50) félek, ha nem nézi meg egy szaki, drága lesz... Szóval jó lenne ha legalább egy telefonszámot írnátok. Köszi!
Gyerekek! Lassan itt a nyár, nem akarok sürgetni senkit, de valaki árulja már el annak a jó szerelő/k/nek a címét!
Oké, rendben, köszi!
Egyeztetek vele, mennyire vállal most ilyet, most született baba, aztán jelzek!
Minden jó szerelő címe jöhet!
Én tudnék, igaz autószerelő, de keni vágja, enyém is oda megy, meg fog is!
Elvileg találtam. Illetve kettőt, akiket eddig is tudtam, csak marha nagy a sorban állási idő, mert közismerten jó szakemberek. Az egyik talán szombaton megcsinálja, de lehet, hogy csak egy hét múlva lesz kész, mert heti egy napot tud motorokkal foglalkozni otthon.
Ezért, ha tudsz valakit, szívesen fogadom a javaslatot.
michelin pilot power
hátsón 4mm az elsőn 2mm szettben eladó! 180/55 120/70
valamint egy michelin pilot power 2ct hátsó amin 2mm van de volt benn két szeg! most vettem a motort és ez volt rajt! nekem kicsi a mérete! 180/55 ez 4000 pénz
találtál már?
Sziasztok!

Szombathelyen és környékén keresnék megbízható, korrekt, pontos, normális, nem lehúzós motorszerelőt. A feladat négyhengeresen karbi atomraszedés, tisztítás, mert sokáig állt a gép, persze a benzin beledöglött. Szinkron, és lapkás szelephézagolás. Yamaha XJ900. Sajnos eddigi tapasztalat, hogy igen ritka ember, akit keresek...

Köszönöm előre is!
Sziasztok! Motoroznék de nem egyedül.... Nincs kedve valakinek csatlakozni?
Helló.
Balról jobbra.
Metzeler roadtec z8 120/70 2.3mm 2011 8e
Pirelli diablo rosso 120/70 2.5mm 2010 5e
Bridgestone battlax bt56r 160/60 2.2mm 2005 5e
Pirelli diablo 160/60 3mm 2005 7e (első is van hozzá szinten 2005 2.2mm)

A régiek nincsenek kirepedve és elkemenyedve.
Hali!
160-as milyen és mikori?
illetve mennyi?
Üdv.
Van jó pár motorgumim.
120/70 160/60 180/55 190/55

Vkit erdekelne keressen :)