Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor jöttem haza éjszakásból,aztán még neteztem egy kicsit.Hát jah elég sokan szoktak lenni nála nyáron.Meg egy csomó reklámot is forgattak ott amiket nyomatnak a TV-ben.Most értem haza,endurózni voltunk,kivagyok merülve,éjjel meg meló
hétvégén Mannheim veterama a neve...
veterán,autós-motoros börze de akkora
ja és sok magyar szokott menni,remélem párral majd összefutunk
ej,mééé nem alszol még olyan korán reggel?
mi a helyzet amott Henrix city táján?mindenhol azt látom a neten hogy milyen felkapott hely lett.amióta nem járok oda,még látogatók is mennek oda
http://totalbike.hu/hirek/2012/10/08/lopott_teherautoval_loptak_motort_
tatabanyan/
ébresztőőőőő,lusta banda
még ide írni is lusták vagytok
Helósztók

ha van kedvetek október 13-ra jó időt mondanak
Lenne egy lazulós gurulás Bicskén a Lidle parkolóban találkoznánk 10 órakor. És innen mennénk el valahová a merre mindenkinek jó.
Akit érdekel itt jelezze : http://www.sportmotor.hu/motor...


Üdv Tasi
Hali.Nagyon szép hely.Remélem eljutsz odáig és még messzebb is :)
Csütörtöktől szombatig jó időt mond.Merre laksz a megyében?
sziaaaaa
szép hely
az ide vezető út az valami fantasztikus...motorosok tizesével kanyarvadásznak,ki van téve "motorosoknak tilos előzni " tábla
persze szigorúan be is tartják
na jövőre ide vezet az első utam motorral
ma csak autóval volt szerencsém ellátogatni ide
Hát úgy fest ezen a hétvégén senki nem akar csapatban motorozni Pedig szerintem elég jó az útvonal.
nem valami nagy a tolongás...
Jah aki jönne legyen kedves másolja át ezt és írja a nevét a sorba
Ott leszek:
-Scalare
ZZR fórumról másoltam ki. A jól bevált Agip kút,Budaörsön az M1 M7 kivezetőnél van a MediaMarkt-al majdnem szembe a Meki mellett. Aki volt már Budaörsön a bevásárlóközpontoknál az tuti oda talál ,de ha igény van rá össze verődhetünk Bicskén vagy Zsámbékon vagy ahol épp jó :)
Hali! Egy kis vasárnapi gurulásban ha valaki benne lenne jöjjön :D Tervek jövőhét végére. Szezonzáró motorozás((sajnos)persze nem az utolsó ,de egyre rosszabb az idő. A fórumtalinál is bevált M1 M7 kivezető Agip kút Budaörsnél. Innen indulnánk. A következő úti cél Zsámbék Kálmán Cukrászda (eszünk az ország tortájából vagy kinek mi :) ) Zsámbékot kicsit kanyargósabb úton közelítjük meg. Budakeszi--Telki-- Zsámbék. Innen 180°-os kanyart veszünk és Tinnye--Piliscsaba, elhaladunk az Üvegtigris előtt,ha valakit érdekel meg is állhatunk. Itt igazán jó minőségű szerpentin vár minket :) Haladunk Esztergom felé (itt nem tudom van-e valami ha valaki tud valamit akkor megállhatunk) és a hab a tortán Visegrád. Idefelé még megállhatunk Dömösön a Duna parton van egy kis vendéglőszerűség(még sosem voltam ott :) mindig csak a Dunát nézegettem) Visegrád fel egyik oldalon és le a másikon, aztán vissza Eszergom Bazilika nézelődés. És ki merre lát :) Akár Dobogókő akár akármi :D Ha valakinek ötlete segítsége van az bátran írjon :) Jövőhét vasárnapra terveztem 30-án,ha addig az idő nem változik ez a hétvégén tolódhat ha idő úgy enged.
Boldogságosat de nagyon,meg ünneplőset,tortával és pezsgővel........
tortás szmájli sajnos nincs
Szólj a Kenyérnek,ő is akar menni valamerre,akkor nem dolgozunk mi sem.
nem volt.
De ma is ment
És holnap is fog
Bódog Páppát!
lehet, nem tudom