Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig az jo ar erte.. Persze mindenkinek a maga penztarcaja szabja meg a korlatokat, ez igaz. En mindenesetre tisztelem benned a motorozas iranti kitartast.. En ugyanilyen vagyok, kepes voltam 4 evet varni azert hogy ujra motorozhassak...
Lehet hogy el kene adni a vasdat, azt a 125 ezret hozzacsapni es venni neked itt egy motort.. Sokszor van hogy 250-es TM-et latok 1000 euro alatt...
Szia Andris!
Annyira nem durva az a 125ezer mondjuk ahhoz képest hogy 125-ös YZ-re az Athena henger is( nem a 144-es kit) 200 fölött van...
Tény hogy drága mondjuk az én pénztárcámnak,de nincs választásom,mert bontott hengerbe nem akadok sehol.
Ha összejönne hogy szerváljunk egy nagyjából egyben lévő vasat az óriási lenne,főleg jó áron. Én a 125-250-eket nézegettem,szigorúan 2T. Egy francia oldalon láttam nem rég egy gyönyörű fekete Paioli első villás 2005-06 körüli nyolcadlityóst,és rendesen szerelmes lettem... De mikor megláttam nagyjából 750.000-es vételárat,bilibe ért a kezem.
Ok, semmi gond!
Azert durva hogy annyi egy henger.. En annyiert vettem most a 2002-as 250-es 4T TM-et!
Ha gondolod, segitek neked szerezni egy komplett bringat, nem teszek ra egy vasat sem magamnak,nem nyereszkedem rajtad...
Ncore- rol letoltottem, uberfasza minosegben, magyar felirattal az elobb.. De majd csak holnap nezem meg... Ma Mentalistat neztem..
Sziasztok!
Keresek bontott/használt vagy akármilyen-nem szétgyilkolt 85ccm-es TM hengert,még a perselyes is jó,ha más nincs. A régi,egy nyelves power szelepes változat kellene. A lényeg csak annyi hogy ne eressze a hűtővizet...

Mellesleg; jó rég nem írtam ide,szemét motorom még mindig nem pöfög . Blokk kiszerelve,henger+karbi szervízben,már december óta(!),és már rendesen félek megkérdezni,hogy a következő 2 hónapon belül,legalább karburátort elhozhatom-e Nem tudom eldönteni,hogy csak én vagyok ennyire peches,vagy a pofámat nem bírják,vagy lóvém nem kell:)
Nevetséges de úgy néz ki kénytelen leszek kölcsönt felvenni hogy a nyáron végre motorozhassak egy kicsit...mert amúgy a fizetés(éhbér) semmire nem elég. Az új henger 125ezres ára annyira nem brutál,de persze kell még pár apróság. Feltéve hogy kapok pénzt
Ha kapnék,akkor Andris rád számítanék,hátha akad odakint pár olyan cucc jó állapotban amire esetleg szükségem lenne:) Feltéve hogy még foglalkoznál ezzel:)
Az enyém is nagyjából így nézett ki,csak nekem azzal a csavarral is napokig kellett szenvednem mire kilazítottam,ami ezt a lengőkarral összeköti,rommá volt rohadva az egész.
Szerencsére nem olyan bonyolult a sztori hogy ne lehessen anélkül megérteni
piratebay-en fent van többször is (XviD-ben). Mondjuk nekem sikerült pont egy olyat leszednem ami kínai vagy milyen feliratos (ráadásul kikapcsolhatatlan) ...ez mondjuk olyankor szar amikor spanyolul vagy oroszul beszélnek a filmben, mert nem látni tőle rendesen az angol feliratot
Honnan toltotted le? Felirattal nezed?
Act of Valor-t letöltötted már?
Én most nézem, eddig elég jó...
Ez a hirdetes kb 1 eve fent van....
Masodik kepre azt hittem, egermereg....
Enyemet 10 tonnas csapagynyomoval kellett kiszedni.
Gondolom kimerült neki a karbantartás a nagynyomásúval való mosásban (hogy szép fényes legyen)...ennél az én 10éves gépemben is szebben néztek ki, pedig gyanítom hogy annál is a gyárban láttak utoljára zsírt...
most tényleg így kell kinéznie egy himba csapágynak amit az ember egy (gondos) versenyzőtöl vesz? 2éves motorol van szó
Azért a végén a trehány vízvezetékszerelő reendbe tette a dolgokat....
hirdessétek az igét
Jó neked... belőlem soha nem fogják kivenni a velőüregszeget meg a 6 darab csavart:(
Minek neked magyar?Aki Ájmerikábú jött....
köszi
küldtem egyet az emailedre!
sziasztok!tudna valaki segiteni go pro motorsport magyar használati leirást szerezni?köszi előre is |
Kiszedték.
Nem adták, aszonták nem lehet
Na? Kiszedtek a csavarokat?kerd el, jo lesz az meg ha mondjuk egy asztalt vagy padot akarsz csinalni..
Wow, jovok Kornel!
Én meg tegnap ismét fémváz nélküli élő szövet lettem
De a csavarokat nem adták ide, pedig kértem
Andris hutom keszen all fogadasodra