Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En 2 vallakozast viszek + az apple- ben melozok napi 9 orat... De azert mostansag ki fogok talan menni motorozni..
na ez az oldal ugy latom temeto lett

itt csak a felszereles a kerdes szoges gumi es jol be oltozni Akkor Sved,ha idde nyar szet bla bla bla
Miért, ahol most vagy, ott van értelmezhető tél?
melyik orszagba? ,
Ernie 4 prezident!
http://youtu.be/PwJz3KgAuJ0
fasza video, szivesen mennek...

Tenyleg Kornel, mikor mehetek hozzad teli endurozni?
Az idióta picsa , hogy fogja azt a fegyvert! kár , hogy nem verte jól medencén!
Megneznem a kicsiket mondjuk Afganisztanban, amikor visszafele is jonnek pici olomdarabocskak(vagy acel) hogy ugyanekkora vigyora lenne-e?
Hali!

Na kicsit okosabbak vagyunk a tm mx 125 gyújtásproblémával kapcsolatban. Feszültség jön fel a tekercsektől, a gyújtótrafó is működik szépen ha direktbe adok neki feszültséget.

Az lenne a kérdésem valaki tudna-e annyit segíteni hogy a tekercs mennyi feszültséget állít elő és hogy melyik szálakon mérhetem ezt illetve a tekercs ellenállását tudom mérni az mennyi és melyik szálakon. Kokusan Denki a gyújtás 7 szálas. Megköszönném a segítséget. Üdv.
Szia!

Motorszerelo haverom mar osszerakta, osszeallt faszan a vezerles, de jobbnak latjuk a ket (fem) kipufogo szelep cserejet.
Most rendeltem meg oket, meg varom hogy az itteni dealer megadja az arat.

Ha minden szep es jo, jovo heten kiprobalom a palyan...valoszinuleg joval konnyebb lesz vele motorozni, de lassabb is lesz mint a 300-as, 2T tesoja...
Andris a 250-es TM összeállt már?
Az összes ilyen versenyző egy hazudós f...asz
Fasza Itt kéne lakni....
ja,versenyzőtöl,a himba csapágyai max japánban láttak zsírt.
GYŐKÉR gyevát!
mai napig jön a láncszett amit ígért hozzá!
és ennek a gyökérnek van pályája Tápióbicskén
szégyen az ember
meg én is hogy tőle vásároltam
hi man mi a helyzet kapcsolatod nem jellentkezet
good morgen mi a helyzet fiatalsag ?
arra valo egy krosszmotor..
Akkor az "jó" vétel volt
Persze hogy széthullott, mert nyelezted neki ....