Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gaerne 15, Fox 25 (azon tök új talp van, a másiké lassan csereérett lesz).
hali!
mennyire tartod a csimákat?
Egy állat vagy
Mai motorozas letudva.. Beragado gazkarral, rovid gazbowdennel, lapos elsovel, hatso fek nelkul is elvezetes volt.. A 6 fokos ido, szel es jegeso mar csak hab volt a tortan..
Nagyon egyeben van a gep...Nemsokara tudok majd velemenyt adni a 4T TM-rol en is...
Beszéltem ma a tulajjal 1 éve van meg neki kétszer fél órát ment vele összesen! 7300 km van benne! Nagyon gondolkozok rajta!
Be fogom regisztralni Dani, de most nyomtam bele tobb mint 6000 eurot a garazsba.. Most ez a prioritas, ezert nem motoroztam. Bar holnap ha nem esik az eso, megyek a 300-al..
Egyebkent meg ennyiert nem hagytam ott... Nezd, enni nem kernek, szepen megvarnak a garazsban...
Kezd megtetszeni ez a Tm en 450! Nem tudjátok h ezeket milyen sűrűn kell szervizelni?
A lízing miatt macerás lenne regisztrálni?

Amúgy nem akarok beleszólni a dolgaidba, de nekem jobb ötletnek tűnik beregisztrálni és (még ha csak munkába járásra is) használni azt a mocit ami már amúgy is megvan (ráadásul még eladni se tudod csak úgy), mint venni egy n+1-ediket, amivel viszont nincs időd menni (de még ha lenne is, egy seggel csak 1 mocit tudsz megülni)...persze a helyedben lennék, lehet (sőt, biztos ) én is begyűjtenék minden "kacatot"...
Jaja, ezert cserelik a KTM-esek is le a titanszelepeket a biciklijukben...
Mondjuk az igaz, hogy a titánszelepek ennyibe kerülnek a M+-os 4T krosszokba is...
Nem eget vero a beregisztralasa. (250€), de jeleneleg most nem erre koltok.. Na meg banki lizinges...
Dani, 500 euroert mit kapsz otthon? Egy lerobbant , 50-es yamaha DT-t, max... Ez a motor ugy megerte, ahogy volt...
Tudtam hogy szar a blokkja, ezert vettem hozza masikat..
Akkor már érthető miért adták annyiért, amennyiért...
És az olyan sokba kerül hogy nem éri meg vagy mi

Amúgy nem igazán értem ezt a dolgot, másik fórumról ismerős srác Londonban futárkodik és ő is ugyanígy járt a motorjával...de ez a telibekúrt EU nem pont arról szólna hogy szabadon mozoghatnak az emberek, áruk, lóvé, stb.?!? Ezekkel a faszkodásokkal éppen a dolog lényegét nyírják ki...
...merthigy a kipufogo szelepek titanok..
Halkan megsugom neked hogy kurva nagy mazlim van hogy a szivoszelep kell... Merthogy az acel.. Ha a kipufogoszelep kellett volna, a ketto kerulne 95.000 Ft- ba, atszamolva...
Be kene regisztralni.. Itt nem faszolnak, elveszik, aztan meg sirhatsz utana..
Akkor most megdupláztad a motor értékét?
Akkor? Vagy azzal nem mersz elindulni az utca végénél messzebbre műszaki támogatójármű nélkül?
Na, megrendeltem a TM-hez a ket szivoszelepet meg 2 olajszurot is...35.000 Ft + postakoltseg...
Ja, bar ahogy latom, nyaktol lefele nem sut a nap...
baszot meleg van meg jo itt a tenger ,
Van, ott a GasGas...
ha jol emlekszem, siman a vazhoz, de ma este megnezem neked, csinalok kepet is..