Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs, 2és fél órát mentem vele.utána széthullott
Mi is ezert jottunk ki. Sem en, sem a gyermekem ne elljen abban a szarban.
En tenyleg nagyon kivancsi vagyok hogy meddig tunik meg a magyarok hogy az idegenek rajtuk eloskodjenek...a parlamentben is.
Jó neked, én meg Korfura költöznék már ki, csak nincs kint munkalehetőség... Utálok itt élni ebben a szar országban tiszta hülyének nézik az embereket, mióta ezek a mocskos tetű fideszesek hatalomra kerültek úgy érzem magamat mintha megint a kommunizmusban élnénk..... Mindent szabályozni akarnak meg tiltani. Hát a jó büdös kurva telibe vert kurva anyjukat, csak hogy legyen egy kis anyázás is..... köszönöm elnök úr ennyit akartam csak mondani... Menekülni kell innen aki teheti menjen el innen....
En is ezert szeretek ide jarni, nincs anyazas es okoskodas...
Tudod mi a rossz, Gabor?

Itt van 4 motor, de baromira nincs idom rajuk ulni...

Regebben, amig otthon eltem csak egy oreg vasam volt, alig volt penzem benzinre, de sokkal tobbet motoroztam + kint az erdoben, arra, amerre csak akartam...sokkal szabadabb volt az erzes.

Ma van minden szarom, ha akarok, veszek meg 2 motort de minek?
azert hogy ott alljanak a garazsban?
Lehet hogy el kene adni mindet es venni egy nagy, utazos motort?
Jo lenne, de nem az en vilagom! Es idom sincs ra hogy elmenjek 2 here motorozni, a vakvilagba!

Nem fogod elhinni, de sokszor irigyelem azokat a kissracokat itt, a spoprtmotoron, akik felrakjak a simsonos videokat hogy merre voltak...jo nekik, sokkal jobban aterzik az egeszet, mint en, mert nekem erre nincs lehetosegem.

Zart palyakon motorozok, idore...ez nekem nem fekszik..

Abban remenykedek, hogyha egyszer lekoltozunk del-franciaorszagba, akkor ott ujra endurozhatok es tobb idom is lesz ra...

Amit most csinalok, az egy mesterseges valami, pont azt veszi el tolem, ami a lenyege lenne a motorozasnak.

Lehet hogy tenyleg eladom az osszes motort es veszek egy800-as GS BMW-t...
De legalább itt nem megy az anyázás meg az okoskodás. Jó ez a topik ezt szeretem Csak mostanában elég keveset vagyok az oldalon, az endurócross topik is meghalt , pedig 2-3 éve az pörgött rendesen napi 50-100 oldalt is teleírtunk.....
Jó neked van... De Kornélnak nincs Kakukknak nincs , nekem nincs, soroljam?


kikerem magamnak..
Lassan olyan lesz ez a topik, hogy az ide írogatóknak nincs is TM motorkerékpárja.....
Mi a helyzet, Kornel? Reg jelentkeztel emailben!
Én mint saját magam választott miniszterTMelnükhelyetteszászlóvivődobos ezennel kitagadlak!
RMZ-d az megvan még?
fuck
Végre
mától nem vagyok klubtag
ma auto nap
Akk nem szoltam...
Igen, jo otlet, bar ha a trafod van oda, az baj..
Azokhoz nem ertek semmit ( mashoz sem ), de ha potolni kell, akkor nezd meg a krosszmotorok.hu-n vagy az ebay-en!
2004
Teljesen jogos kérdés! Gyertya jó (többel is kipróbáltam a gyertyákat más motorban is), kábelt megblankoltam régi illetve új pipával is megpróbáltam de a trafóból nem jön semmi. Most a terv hogy 12V-al direktbe próbálom a trafót gyertyástól hogy szikrázik-e.


tudnek valogatni!
Lehet buta kerdes, de gyertyat, pipat es kabelt nezted mar?

Ki kene merni elobb, mielott a CDI-hez nyulnank...
Sziasztok! Fontos kérdéssel fordulok hozzátok. Ma délelőtt mentem egy tm mx 125-ös kis géppel 1998-as évjárat fordulni akartam meg vele és balfasz módon nem váltottam vissza kb 3.-ba lehetett a moci. Azóta mióta lefulladt az istenért nem tudom elindítani. Amit megnéztem hogy szikra nincs. Van ezeknek valami hasonló típushibájuk? Kokusan gyújtásdoboz van rajta nem tudom mindegyiken ilyen van-e? Ha esetleg valaki tudna segíteni azt nagyon meghálálnám. Üdv.
mikori a tiéd?lehet én is ktm-es leszek

Pedig már lenne rá érdeklődés...
Te valami háborús film forgatására mentél be véletlenül vagy mi