Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg ma Suzukiztam:)
ezt azt amazt
Mit vettél a bótban?
meg tobb jatszos auto mennyi van itt
Ez a duma...
hi mentunk valahova valamit csinalni es talaltam helyi jatszos autot
Megigerem hogy soha nem veszek olasz motort, csak neked, csak most, csak itt!

Egyebkent bocs, de ez meg mindig csak egy motor volt, mi van a tobbi par tizezerrel?
Jol van Dani, latopm nem birsz vesziteni, legyen igazad, zuzzuk be az osszes Ferrari-t, Ducati-t es ugy alltalaban minden olaszt!
Csak hogy lásd kivel van dolgod, előástam másfél év távlatából a szerlős beírásokat a másik fórumról...rosszul emlékeztem, nem a vezérlés szállt el, hanem a szelepvezetők:
http://forum.index.hu/Article/...
Egyébként a tulaj - annak ellenére hogy gépészmérnök, így pontosan tisztában van a konstrukció alapjaiban elbaszott voltával - egyáltalán nem úgy áll hozzá hogy akkor ez most egy fos...megcsinálták úgy hogy most már (az a része) nem fog tönkremenni, úgyhogy örül neki és motorozik vele amennyit tud...mondjuk nem mintha nagyon lenne más választása, épeszű áron lehetetlen volna eladni (pláne hogy a csőddel gyakorlatilag sem szerviz, sem gyári alkatrész nem nagyon elérhető hozzá ma már), a másik srác is hónapokig hirdette a Brutale-t és végül valami baromi nagy buktával tudott megszabadulni tőle...
Az kérlek szépen annyira szar volt, hogy az egész gyár csődbe ment...pedig kurvára nem olcsó motorokat csináltak, a Corsaro, ami Jánosnak van, vagy 2 alap Monster árába került anno...
Jo, az egy motor volt..es akkor most az egesz modell szar, mind az X ezer darab?

Nem teged kritizallak, de birom, amikor valaki vesz egy motort, valamiert tonkremegy es akkor az egesz modell csalad szar lesz hirtelen..de ha nincs gondja vele, akkor persze az az uberfasza knstrukcio...

egy motor, egy rossz elmeny miatt nem mondunk kritikat az egesz modellrol..
En legalabb hempergek es nem a gep mogul kritizalok!
Szerintem a Morini meg a Brutale is legalább annyira "felső kategóriás" motorok mint egy Ducati (sőt!)
Azt' mégis a Morininek 30e km alatt konkrétan tropára ment a vezérlése (az elbaszott konstrukció miatt) És nem a volt katonatársam üknagymamájának a másodunokatestvére olvasta a dolgot, hanem az én személyes ismerősömé a motor és néhány másik haverommal együtt szedték szét és csinálták meg.
Te mész is valahova néha vagy csak a hátadon hemperegsz?
itt nem arrol van szo hogy teged ra akarunk beszelni a Ducatira...
Arrol van szo hogy alapvetoen az egy jo motor.

Es most ne beszeljunk arrol hogy mar lattal olyat, aki mar utazott olyan mellett a HEV-en, aki mar latott ilyet kepen... ..es tud rola velemenyt alkotni hogy milyen egy felso kategorias Ducati.

En sem vennek Mercedes CLK-t, pedig alapvetoen az egy jo auto.
Van most egy 12 éves Piaggio Zip-em, eddig mentem vele kb. 1000 km-t és egy féklámpa-kapcsolót kellett javítani rajta (már akkor szar volt mikor megvettem és 5 perc pepecseléssel újra működött) meg valszeg majd egy benzincsapot kell cserélni rajta (az sajnos nem javítható, szétszerelhetetlen)...de ettől még Ducatit továbbra sem vennék
Egyszer mentem egy Ducati Monster-rel odab.sz.
a videód Andris
nem, nem..
Az emberek amikor olasz motorokrol beszelnek errefele, hajlamosak az RX-ekre, fostalicska, 10 eves Cagivakra gondolni...azert egy Duati nem igazan esik ebbe a kategoriaba...
Moto Morini meg MV Augusta voltak a "tucatrobogók" (illetve a Morini még mindig az)
Igen a 450-est szidtam a 4 sebességes szarul elosztott váltója miatt... De a 250 4t-re nem tudtam semmi rosszat sem mondani... Ha választanom kellene hogy japán vagy osztrák az utóbbit választanám 100% főleg hogy a 2012-től gyártott KTM sx exc modellek tetszenek az összes motor közül legjobban... Tény hogy a Kawák is ott vannak a toppon....
2012 Francia csapat moci
http://www.leboncoin.fr/motos/...
eleg dragak itt a motorok
Gyerekek, ne vitatkozzatok.. Mindenki maga tudja, ahogy az oreg Matula mondana..
En abszolut nem vagyok onboardos, de egy Ducati-t barmikor elfogadnek...
Egy Cagiva-t vagy vagy mas olasz tucatrobogot ne hasonlitsunk ossze agy Ducatival..
Érdekes, amikor a Kawád volt, akkor meg a KTM-et szidtad hogy mennyire ilyen meg olyan...