Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Indulás honnan?
Pèntek dèlután megyünk egy karikát Oszival ès Balázsal. Akinek van kedve csatlakozni szívesen látjuk
Nem tudom hogy szivacsos e arról meg nem halottam,fotón nem latni a fény visszaverodes miatt ,de ez olyasmi mint a konyhai csoveken
Ez nem olyan szivacsos hőszigetelő cső ami kívül vagy különböző színű vagy alufóliázott? Manapság a víz vagy fűtésszerelésnél használt fehér műanyag csövekre valami hasonlót húznak.
Ma találtam újságban igaz nem a legjobb minoseg
De az Hornet sajátosság és azt is huzkodni kell félre mosás közben. Picit nálam is fakultak volat de télen lekaptam őket és leszilikonoztam párszor és még mindig elég szépek. Csak ne kapard meg a csövet mert az igen meglátszik de szerintem szilikonnal vagy gumiápolóval szinte csodát lehet művelni.
Siman talalok valamit,de akkor 11 fok van a pinceben,inkabb punnyadok.
Inkabb nem hacsak nem tud a székel 1 rendes sropit nyomni
Es mit csinálsz majd ha -3C lesz? Legozol?
Mert a gyári gumicsövem kissé fakó ,es most le tudnám festeni vmi specko feketével amitől jol nézne ki.a nyomás különbségben igazad lehet amugy...a takarítása meg nem zavar..ja csaptelepi képet talált a barátunk a gugli ,. Hornet csove is részben el van bújtatva de az rusnya
Az a szék hibája,el volt átkozva.
Bizony van dumája a Zolinak Ès ha látnád hogy tud zsonglőrködni egy szèkkelès egy Gyrossal
Dehogy,csak mosom,amúgy mászkálok is vele,vagy csak a legyek hordták össze azt a 47e km-t.
Amúgy ez az év picit nyűgös.
Rajtam és rajtam és azon kívül állló okok miatt is.
Amúgy anyni hogy nekiálltam visszalakítani rendes formájába,apránként sztenderd alapstreet lesz ujra.Várom a teleszkópokat amiket szerelő szervízel és addig levakarom az idei bogártermést az utolsó apró zugból is enyi az egész.
Motorkázni hondával fogok,ez várja a tavaszi hahut.
Te állandóan csak szereled? :D
Haza,szétdobtam a gépet mint hülyegyerek a kisautót és végigmegyek rajta fogkefével.
Ki merre csapat ma? :)
Hát én is csak viccnek szántam de te csaptelephez valót linkeltél be így magas labda volt :D
Amúgy miért akarod bevonni? Szerintem tisztitásnál rossz lenne mert a rongyodat tépkedné meg a bogarak is a fémszálakba ragadnának. Olyan lenne jó mint a bevonatos fémfékcső. De amúgy a tágulások miatt jo a gyári gumi. Lehet fix csővel a tartályba nagyon ingadozva a szint hidegen-melegen.
Hát amíg nem derékszögekből van összehegesztve a cucc addig rossz nem lehet :)
Konyhából biztos de motorvizcsövet,nem hiszem, nem most pottyantam le a falvédőröl
blazs itt a segítség hozzá, itt olvastam!
http://www.triumphrat.net/stre...

Oldalt kipura gyári leömlővel meg még ilyen megoldást találtam. Áramlástanilag hogy mennyire egészséges azt nem tudom :D :D
http://www.spengineering.co.uk...
Hát szerelési szaküzletbe kapni ilyet :D :D
Masik kérdés? Indulási kuplung kar behuzast azt valaki kiiktatta?
Hogy lehetne víz csöveket ilyenné varázsolni ?ilyen femhuzalba bujtatni?
Nem,ha figyelmesen megnézed az egy fura mint a kígyóbűvölő kobrája S alakot formáz és egy bilincsel csatlakozik az egyenes leömlő 3-1-es részére.
Fasza mert így összesen 4 ragyaverte grafitos tömítést kell gyáriban venni.