Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lett, motorkarekterisztika változott?
Lámpát nem látom
Az 2km?
Kb 6 jó ujjal most nem annyira fontos a motorozas, lassan idénye van gépet tèliesiteni
Valtokart mar hegesztettem,kb 10 valtast birt.
Ma lánckerékcsere lámpacsere kipuffcsere!
Ezt én simán összehegesztetném ameddig megjön a másik, vagy ki tudja mennyire fontos most a motorozás!
Azért. A csájna jol nez ki
Koszi este mar irtam neki mailt de meg nem jelentkezett de eBay közbe meglett rendelve,zolinak es sas szemének hála
En sem önszántámból csináltam ,itt is autós volt az ok amiért stoipizni kezdtem .105kg motorral szívesen de ezzel nem
Hívd föl a Triumphszervizes Karácsonyi Zsoltit mert úgy rèmlik hogy neki van bal oldali lábtartója. Nekem meg egy jobbos kène de az nem volt neki.
A sztopi az szèp dolog,èn DRZvel csináltam pár èvvel ezelőtt de nekem a bal csuklóm bánta, bár az egy balfasz autós miatt volt
Csajna nem gyors de nagyon nem,fék karra 1 honap késesel jott meg,de szèp
Akkor rendben.
Csájna generátordeklire várok 3 hete.
Angliusok meghozzák 1-1,5 hét alatt.
Kép lemaradt
Igen olvastam de 05-10 Az ugyanaz,viszont jöhetne gyorsabban is
Csak mert az ipse 08-nak írta.De pofára meg olyan mint a tied,így félbetörve.
Jó lesz az
Csak nem
Mondjuk remélem,a térérzékem érdekes de tudja fene hogy jön ki belőle egy balos lábtartó váltókarral.
Köszi szepen
Lecsapva
Igaz b terv ilyen volt ,de volt hozzá tapasztalatom és vagy a gyári jó vagy abm lsl
Mivel most tápos vagyok csak a Bay turkalom, iszonyú a szórás, fly screen találtam jó áron de az masod rangú,
Köszi borda megúszta combok lilultak be,
Hat mostanában alkatrészekre költők mint benzinre
KB az ebay.co.uk-nak van max.
Esetleg ricsibontó,de béleld ki a brifkót.
Amúgy jobbulást,bordák fájnak már vagy megúsztad?
Hogy làbtarto kell és fly screen,de viccet félre téve nem mutatott semmit a röntgen, utànna meg hazamotoroztam igaz csak 2es sebességben többi nem volt.
És a röntgen mit mutatott?