Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R-es verzio nekik nincs de osztrakoknal talaltam olcsobban par forinttal. majd csinalj kepet ha fent van, ha jo lehet rendelek a telen
Nemetbol pontosan honnan rendeltel matricat?
Egyebkent szerintem is szebb az uj :) a regi tul nagy
Dehogy kell.Kicsit matekolni viszont igen ha nem kifejezetten a tipusra valót veszek hanem valamit amit rá kell igazítani.
Alapból a gépre tervezett dobokhoz jár egy tipusspecifikus tartólap amit az első lábtartó mögé,vagy a váz és a lábtartó közé kell tenni,nem kapcsolódik a hátsó lábtartóhoz az alsó dob,így én halál feleslegesnek tartom a gsxr lábtartó megvételét.
Az más kérdés hogy úgy ha leveszed a hátsó lábtartót az optika jobban jön ki,azért mert a hátsó lábtartót úgy tervezték hogy van mögötte dob,így furán mutat ha ott az üresség,és dögösebb is ha légiesebb a far.KB ennyi.
Hi all!

2007es 1050es triplára ha veszek kis dobot pl mivv gp akkor annak a rögzítése az a hátsó lábtartóhoz levételével jár? Olvasgattam visszafele jó pár oldalt olvasgattam ilyet is. Köszi!
Ülés alatti idomot azt is keresek jobbos balost
675.
1050 es tank?menyi az ára es most milyen színű ?
A tartalektankot vakarom rendbe,eladasra.
Megint fenyezni kell ? Ráparkoltak ?
Mar megvarom a nemetet.
Nem kerget a tatar.
Keresd meg a Solti Gábort
Hori6125@gmail.com
Nekem is most csinált 1 tucat matricát, és én megvagyok vele elegedve
Nekem is,ujat talaltam szettben nemetbol 4 rugoert,a regit 18 ert,itthon legyartott olyan szar hogy fogom a fejem,a georgedesign olyan vstagra gyartotta hogy megakad benne a szivacs,a helyi dekoros szaki fenyezte magat mibt a cigany kupec de a boritekban elrakott negyeves logo oldalankent 2 milit osszement,eszem faszom megall.
Ott ennyi de mar kiderült miert
Nem gaz es nekem tecc az új logo
Ápropó.
Kérdés.
A gépes 2009-es kereklámpás.
A festés szine intense orange ami tigereké,a kormány már 2012-es fatbar.
Gáz lenne ha a matricázás már az új logo?
Ebay
Ugy nezem önonditom beadta a kulcsot.tud vki vmi jo arat ?triumphworld oldalt neztem ott kb 90eft
meg nem mondom 100%-ra de erdekelne.
Penteken hogy indulnank? 18:45-re az Ors Vezer terenel kell lennem :(
Valakinek van kedve szombaton kimenni a Hungaroringre a Bitter Sanyi emlèknapra?
Hát valószínüleg a Budakalászi McDonalds tól. Az útvonal mèg kèplèkeny.
Ha jól tudom street re való mert a speedre nem jó legalábbis a fékkar ,így ha valakinek megkönnyítem a pénztárcáját 15.000hufal, és boldoggá tehetem fekete rövid fék és kuplung karral ár jelezze, új 2 órája van meg.igy jár aki rosszat rendel