Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy jo fenyezot majd telen talalnom kell.
Ja festés nélküli, de lefekvesig mar kesz
Régen rendeltem már tőlük akkor ok volt
Ha olyan mint az abs elso sarvedo festes nélküli akkor kicsit sorjasabb,csalebb mint a gyari de kis utomunkaval jo lesz,2x felejtettem rajta a tarcsazarat.
Ilyen a csàjnà, holnap jon a fly screen,racing változat, na arra leszek kivancsi
Nos beért a generátordekli kínából olcsóért.
Első blikkre passzol,de daytonáé tehát szürkésbarna,és kínai,nem olyan szép a kidolgozása (a szinter több helyen gány) mint a gyári indiai BAOTIAN tipus de használhatónak tűnik.Verasenycélra vagy hamarba sürgősen tök tuti,de gyári jobb.
Ez lehomokoltatom és kap egy selyemfényű fekete szintert még így is sokkal olcsóbb mint egy gyári,bontott meg mind sérült.
Enyémen rizoma van.
Rendszámtáblatartót cserélt már valaki? Miket használtok? Nem tetszik a gyári hogy annyira hátra nyúlik...
Hát nem lett tökèletes, mèg nèha csinálja a hülyesègeit. Fent marad az alapjárat meg 2-3000 között ledadog ha rácsavarom a tüzet. Viszont a futómű az pöpec lett úgyhogy a tèl folyamán megy mèg Agoèkhoz, mert ott van fèkpad meg minden.
Nem tudom az óradíjat hívd fel őket. Tehetsègesek az biztos A Zoli is náluk nyomja a Triumphbudapestből ment át már règen.
Ago milyen óradíjjal szerel? Angyal Zoli motorjának ők komponáltak új setupot szval ez nekem elég referencia...
Injektor baja van... szerintem kér még nyálat (Shark rendszer+Gianelli dob fojtás nélkül) de a gyári elektronika nem enged többet. A szerelő szerint a tünetek alapján inkább valamelyik jeladó ment el nyaralni. A környéken egyik szerelőnek sincs hozzá megfelelő háttere és szeretnék még gurulni vele az idén!
Mi a problèmád?
Neked mi volt a gond a géppel és most jó?
Szeva damacsek! Ago Motors, Budapest Illatos út 9.
Megbízható, Triumph-hoz értő szerelőt tud valaki?
Jó akkor először majd az 539est rakom fel, bár egyenlőre élem így is. Kipufogó szórja a lángot is szóval kaja van elég.
Ezek a fűzött kereket nagyon passzolnak a Speedhez. Sokkal jobban mint az MV dragszerekhez
Durvaaaa
Megtaláltam már csak az egyedi térkép. Amúgy mindenképp más lesz mert a sportkipus térképek már mind jobb gyújtástérképpel vannak.
Én azért elsőnek a sima 20539-et próbálnám a helyedben. Meg összehasonlítanám az egyedivel hogy üzemanyagban van-e nagy eltérés mert általában az egyediekkel én azt vettem észre hogy sokat kapnak a mocik pedig egy jobb gyújtástérkép többet ér. Csak ügyessen :)
Van de még nem raktam rá először így akarok vele motorozni hogy érezzem ha van különbség!
Köszi!
Szekka van hozzá Mivv térkép? :)
Amúgy jól néz ki, grat! :)
Én kawa lábtartót csak az 1 helyen tört és 1500km t simán bírt mire lett rá bontott.
Nem mertem,kistarcsa-nagytarcsa tav,vissza mar 2-ben ertem.
Sokkal jobban lép ez már így tetszik még a killer benne van de nem sokáig! Aztán rátöltöm a mivv térképet.
A fordulatszámot nézegetve most szépen szinte egyenletesen leforog akár tiltásig is nem olyan erőtlenül gondolkodva.