Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi. Sprintemmel elférek itt? Nincs Sprint csoport......
Ja és a szelephézag most jön 40k nál ...most 37 fél van benne
Köszönöm a válaszokat! Ahogy olvaslak titeket nem lehet nagy hiba akkor ez a cicergés akkor nem is foglalkozom vele. Szabadonfutó cserélve lett már. Köszönöm!
Ha szabadonfutó lenne be sem indulna, èn már csak tudom
Köszi! Irok privátba.
Azért a szabadonfutót se kéne kihagyni a tippekből.
Írd le mi kell, segítek.
A vezlánc feszítőt hallod valószinűleg. Amíg meg nem telik olajjal addig a racsni dolgozik. Akkor szokott ilyet produkálni amikor hosszabb ideig nincs indítva. Persze ez csak egy tipp, de ha pár másodperc után elhallgat, akkor valószínű. Ez teljesen normális ezeknél.
Üdv mindenkinek! Van itt olyan emberke akinek 2013 vagy utáni Street-je van és érez magába annyi segítőkészséget, hogy tolómérővel megmér nekem 2 méretet a kipufogó környékén? Természetesen annak helyét majd a személy megtalálása után részletezném :D

Köszöntem! :)
Szelephézagot mikor ellenőriztettél? Talán csak az ciripel amíg nem nyom fel elég olajat a szivattyú, ezért nem hallod pl melegen. De ez csak egy tipp.
Sziasztok! Kérdésem lenne triumph speed triple 2005. Mikor hideg a motor indításkor pár másodpercig furcsa éles cicergő hangot hallok, mikor felpörög a motor indításkor és miután esik szépen lassan a fordulat akkor jelentkezik a hang kb 3-4 másodpercre. Ha meleg és újra indítom akkor semmi. Mi lehet ez?
Köszönöm!
Már nem emlèkszem pontosan de nekem annakidejèn hamar megjött a szabadonfutó cucc a Triumphbudabestbe ès az ár is jó volt.
Es valosak az árak, mint a kereskedesben ahol ajro van
Ezeket nem,de jó lesz észben tartan.Amikor kiválnak az angolkák az uniobol lehet az afa változik,és nem lesz olcsóbb.
köszi ,a lenyeg hogy akkor a pestiekkiestek.
de van viszont nemet oldal is Zoli azt nem ismered?
http://www.triumphworld.de/
Ó párdon! Az rs-t néztem csak.
Woldoftriumph.
Egy hét és nálad ha van raktáron,de dragabb a motyo és húzós a uk posta.
Csak 100 át és felesleges a racingos felszerelés nekem,nem fogok vele pályán csapatni.
Én az rs-t vettem. Mindegyik verzió volt, mind imádnivaló, de ez valami brutál jól sikerült. Imádni fogod az biztos. Épp ma vitték fel az árakat 2 kilóval.
Egyébb kérdés
Pestitriumph ker kívül ki a legnagyobb alkatrészforgalmazo? Ill milyen gyorsak a srácok ?mennyit kell várni pl vezermulancra?
Te fizetsz a fotókert?mar csomagolóm a felszerelést 50 megapixeles elég lesz e?
De szép jószág azt meg kell hagyni
Ki lesz rá írva hogy fotónként 10 eur.Így senki nem fényképezi.
Bazmeg!!! ne vegyél ilyen motort, még lefényképezni se tudják rendesen ,hisz középen áll! Mi lehet akkor benne?:)
Már mentem vele,tudom mire számíthatok
Háát.... Te tudod...
De egy pelust tegyél majd a gatyádba mert be fogsz hugyozni az örömtől!!!