Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5%???? nem sok az???
ok Zsupek ,mail az aktualis arra is mehet
Köszi.
Már elvonási tüneteim vannak.
Az egész szezont az öreg hondával nyomtam le.
Na akkor gratulálok előre is hozzá! :) Ha megvan azért egy fotót dobj ám fel :)
Bár egy órát császkáltam a városban a fehérrel.
Jóóóó.
Olyan mint a régi csak jobb.
Még nincs,alapból zárva a kereskedés.Meg csúszik egy kifizetésem.
Nekem ezekkel nem tűnt fel hogy égetné a seggem de most én is lenti kiput akarok azért eladó.
Új Street milyen? Megvan már amúgy?
Kigyógyultam belőle.
Mostanában amíg megvolt leégette a szőrt a seggemről a gyári is.
Marad a blokk alatti.
Zoli a 765-re is ráfaragható kis ügyességgel :D A kompatibilitlansága miatt kapsz rá 5% kedvezményt :D Mit szólsz? Egyszerre teljesülne két nagy vágyad :D
Egy ideig nagyon vágytam az ilyen kipufogóra.............de leküzdöttem a vágyat.
Köszi szépen a segítséget! Csinálok majd képeket és privátba majd elküldöm. Amúgy 100e-ért akarom meghirdetni csak gondoltam elöbb kirakom ide fórumba.
Ki gurult tegnap fekete speeddel cseszneken?
Tegyèl Fel kèpet motorostol ügy ahogy van hátha talàlok neked vevőt, mennyi huf euro dollar rebel?
Sziasztok! Street Triple-re van eladó gyári Arrow dupla dobos kipufogóm ha érdekel valakit vagy valaki ismerősét, ajándék térképfrissítéssel ha valakinek ilyenbe kellene segíteni :D
Szép öblös hang, teljesen legálisan használható és műszakiztatható.
(a kép illusztráció, mert még a mocin van)
Köszi srácok :)
Hát ja, sajnos az típushiba a 2005-2006os speedeknèl
Szèp lett!! Isten hozott, üdv a csapatban!
Kerékpár helyett ? Jó kis kulcstartó vasárnaponként ebéd utáni hajtogatósdit szokunk jáccani ha ráérsz lyer.bandit 1200,cbr 600,megegy kezdő robogós (keller ) a paletta nomeg én a bajor lelettel
úgyám...! vár a nyolcas!
Horvátba mindig mindennel jó menni.
Ma volt a próbaút. Olyan jó kis öszvér, a szó jó értelmében. Jó lesz ez a kis mocci mindenre. Még lerándulok vele egyet Horvátországba így szeptemberben, előtte itthon megyek még egy vegyesfelvágottat városba, pályán, ha valami nem jó, most jöjjön ki. Ha beválik, megmarad. Kilométer kevéske, volt gazdája a fikkancs előtt, csak a ruhája kopott el. De nem is baj, mert az amúgy nem tetszett volna nekem, meg így kiélhettem alkotói vágyamat.
Nem kicsit.
Ahogy nézem speed lesz belőle,bár a váz más.
Belenyúltam kicsit. Ha már a Jóisten töröttként sodorta az utamba :)
Hát ok. Thx.
Szerintem simán.Nem vagyunk annyian hogy értelme legyen a külön tagozódásnak.