Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a benzinpumpa catlakozojarol tudnal kuldeni egy kepet? az enyemen reszben le van torve az eredeti pereme, de az latszik, hogy 4 laba van, viszont a szerviz manual csak 2-t ir... vakarom a fejem, hogy mi van...mit mivel kellene osszekotni..
Kerdezz ,valaki tudja a valaszt
Szia

lehet egy kerdesem 2005 - 07 -es S3-vel kapcsolatban? sajnos service manualban nem talaltam meg ra a valaszt,..

koszi!
Hamerhogynemolcso.
Miért is a drágaság? Egész világon ugyanannyiba kerül
Nincs mit,örülök hogy segíthettem.
Sikerült lecserélni a hűtővizet! És valóban a blokknál mikor kicsavartam a kis csavart a leömlő mögött még folyt ki kb 2 dl víz. Köszi a tippet Gee. !
Az ebay-en van annyi kis tanga idomka előre mint égen a csillag,még a carbonos sem drága.

https://www.ebay.com/sch/i.htm...
Hát igen így kicsit emészthetőbb az ára! :-) köszi mégegyszer
Köszi!
Köszönöm!
Nallam kifolyott a vízpumpánal mind. 2 liter ,mást nem kellett csavarni
Gyári nem olcsó ,én is itt vettem 1 tartalékot meg tavaly,ennyiért megéri és konzol is van hozza
Ricambiweiss.de
Alul a vízpumpànàl vedd le a csövet, csak egy bilincs fogja egyszerü visszarakni. Meg a blokk elején a bal oldali kipufogóleömlő alatt van egy csavar azzal tudod kiengedi a blokkból a hűtővizet. Mondjuk enyém 2013-as, de az előző gen is ilyen lehet. Meg az enyémen a hűtő jobb oldalàn felül van egy műanyag csavar azzal tudom légteleníteni feltöltés utàn. Dest. vízzel àtöblítettem még mielőtt feltöltöttem. Kiegyenlítőt is könnyű levenni egy kis kaviccsal àtràzogatni hogy a lerakódàsoktól tiszta legyen. Kb. ennyi.
Jó reggelt! Gondoltam lecserélem a hűtővizet speed triplen k5, keresgéltem leengedőcsavart a vízpumpán, ugye az sv-n ott volt. Itt nem találtam sehol ilyesmit. a szervízkönyv azt írja vigyem triumph szakszervízbe, kicsit erősnek érzem azért. milyen módon tudom leengedni a vizet? Gondoltam leszedem az alsó csövet csak féltem hogy nem tudom visszadugni a vízpumpára mert van egy elég széles perem a bilincs mögött. Köszi!
Sziasztok!
Nemrégiben vettem meg ezt a kis csodát. Már majdnem olyan állapotban van mint szeretném. Egy szélterelőt szeretnék még rádobni, ha van valakinek eladó, konzollal együtt kérem jelezze! Köszönöm szépen!
Sportosabbnak néz ki de azért fura főleg a rendszám fölötti visszagorbulo része ,ezt a gyár úgy gondolta hogy az ülésre ráfekszik? Vagy ülés és a műanyag köze kell berakni ?
Bor ruha az régen volt rajtam is bár reám meg jó, nem fogytam
Az jó köszi majd kiderül a soproni szaki hogy veszi az akadajt
Szép mondat volt
Én meg kocsival. Talán holnap kész a Daytona, de lehet csak jövőhéten... éééééés szeptember.
Nem.
A gyanta miatt.De lehet az üvegszálat üvegszállal javítani.
városi lét az old style streettel elég tojásfőzőverseny.Amíg rámment a bőrruha nem volt gond de lejjebbadtam és motorosfarmerban nem egy wellneszmasszázs malájkurvákkal.
Inkább a pokol 2. bugyra vaslapra ültetve bazironda ördögök vasvillával a kézben komplett színház.
Emellett az öreg honda kályhacsővel egy izlandi jégkunyhó.
Uvegszalat műanyag hegesztő tudja tuningolni? Gyári ulespupot akarom atszabatni
zoli
akkor most te meleg vagy tar seggel?