Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a túlmelegedés dolog azért nem ilyen eccerű
Riggs ezek a gumik elhiszem hogy nem csúsznak meg, de a jelenlegi gumimnál ezek 2 kategóriával sportosabbak Én a Rosso 3 vagy az S21 között akarok választani, mert ezekkel azért túrázni is lehet, de egy-egy pályanapon is lehet karcolgatni. Nincsenek 20e km-es elvárásaim de azért egy szezont bírjon ki Pályázás max pár alkalom lenne egy szezonban és inkább technikásabb, kisebb sebességű vonalvezetést csipázok. Ha meg túlmelegszik majd megállok
Ezzel a 2 gumival kapcsolatban ha valakinek van tapasztalata azt szívesen meghallgatom
Triumph találkozó jó ötlet.
Ha gumi, akkor supercorsa vagy racetec K3, mert csak egyszer menjen ki alólad.... mind tapadásban, mind agilitásban szerintem verhetetlenek utcára, és pályán sem melegszik el - mint az korábban diablo corsával sajnos előferdült. Minden más "sporttúra" jellegű abroncs nekem nem. Jó még a conti raceattac is, csak az mint tudjuk már tényleg a szuper gyorsan elfogyós. Volt, hogy Hr-ban öt nap alatt nullára redukálódott, hazafele M7-en konkrétan az acélszálak is megjelentek.
Erre tippeltek én is.
Hule vagy bammeg tavasszal is jó lesz...
Amint meglesz olyan rohadt hideg lesz hogy örülök ha megfagyas nélkül hazajövök.
Ha meglesz a wartburg told ide a pofád legalább ráfinghassak az ülésre. Ugyanez dettó!
A lom hondahoz postával volt 22e a sugotol egy tank.
Szerinted?
Nem tévedtél! Baszki néztem anno a 620ra a gyári tank 720ezer forint a gyári! Lófogáson meg 30inc egy bontott!
Picit tévedtem:
http://www.worldoftriumph.com/...

A tank 622 euro az csak 194000.-
Ilyen gagyi árak milyen lomon vannak
Már megvolt,hidd el tulertekelik az élményt.
Dekli 40, kormány 30, tank 120 de az élmény felbecsülhetetlen. Minden másra meg ott a Mastercard A tv is csak erről beszél
Nem,de benne van.És ha mérleglek az árakon akkor inkább a 300e forintos lommal fogok olyan helyen menni ami a csövön kifér nem a vattaújon amire a casco sem fizet.
Nem azért mert el akarnék esni hanem mert nem a kanyarokon járna az eszem.
Csak azon hogy dekli 40e,kormány 30e,tank 120e.......
Zoli azért pályázni nem azért megyünk, mert pofára akarunk esni

Tegnap este meg már csacsiságokat írtam ezúton is bocsánat, nem Corsa 3 hanem Pirelli Diablo Rosso 3 és Bridgestone S21 között akarok választani.
Közúton többnyire sportos vezetés főleg ha kanyart látok :D és néha lenne pár pályanap. Várom a véleményeteket. Köszi!
A ronda Honda az ami lemegy kakucsra,pofaraesni az kell.
A gumikrol passz,rosso2 ami volt,azt szerettem,de fogyott gyorsan,8000 és kopasjelzo,mondjuk a power is kb annyi.
Pakyasitaskor ez nem szempont szóval megy fel valami 160-as szupersport.Jovore.
A 765 ről meg le a Rosso Corsa.
Hát akkor csinálunk egy Triumph talit
Mondjuk szerintem én majd új gumival kezdem a szezont de a régit még kicsit lekellene pályázni, szóval egy tavaszi Kakucs pont jól jönne neki aztán mehet fel az új. Jelenleg túra-sport gumi van fent (Dunlop Roadsmart 3) de jövőre valami sportosabbat akarok. 2 kiszemeltem van: Pirelli Diablo Corsa 3 vagy Bridgestone S21. Tapasztalat, vélemény?
Esetleg nektek mi vált be?
Jövőre már talán becsatlakozom én is.
Hát valamikor az életem során még :D Eddig egyszer pályáztam csak, azt is a múlt héten de eléggé tetszett. A Kakucsról már hallottam jókat és szerintem passzolna a stílusomhoz a pálya karaktere is szóval beszélhetünk róla tavasszal :) Idén már örülök ha még lesz olyan meleg nap, hogy tudok egyet gurulni. Itt Zalába ma verőfényes napsütés csak kb 100km/h szél társaságában :/
Mikor akarsz Kakucsra menni? Nekem buktafelejtő és szezonindító céllal tervben van egy, április környékén.
Már ebben is benne lenék.
De hitegetnek már pár hete hogy pár nap.És nem nagy összeg kell már.
De időm sem volt egyenlőre családtag költözése miatt.
Egyenlőre jövő héten leelőlegezem.
Mondom nekik hogy pár hét.Oszt addig kinyögöm máshogy ha nem jön meg.
Vedd meg hitelre és amikor meg lesz a lé add vissza a a banknak, manapság elég kicsi a thm és nem sokat buknál rajta, persze lehet, hogy ha vársz jövő tavaszig akkor lesz új modell.
http://totalbike.hu/tesztek/2017/10/05/hasznalt_triumph_street_triple_675/
Még reménykedek.
A pénz a vevőnél van ,van szerződés,a cseszett földhivatali engedély hibádzik március óta.