Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg kell melegiteni, es egy kicsit vagy osszebb nyomni vagy szethuzni (mar nem emlekszem), mert nem egyezik a furattavolsag... ;) fura veletlen, hogy en is erre a megoldasra jutottam magamtol, ilyenbol volt itthon nehany... :)
lehet akkor 190/55 és igazad van ennyi a gyári,de én mindig alatta fújok ennyivel
190/55 a hàtulja nem? Gyàri előíràs 2.35-2.90.
1 személlyel ,speed triple 190/50 , metzeller m7 rr én előre 2.2, hátra 2.5 körül és baszottul jól működik. tesztelve csesznek, parassapuszta
Én is ilyen értéket használok
Ahha.
Hát hogy ne legyen rajt ilyen hőterelős rész. Angol kollégáink tudtommal 600-as gsxr lábtartót szoktak felrakni a gyári helyére és akkor letisztult lesz a farok rész :) Olyan mint a képen.
Simára?
Srácok elkezdődtek a 2018-as fejlesztések
Még az utas lábtartót lecserélem egy simára és tuti lesz a fara. Esős idő hiányába sajna csak a garázsajtóba próbáltam ki a hangját, de nagyon király eddig
Én szinte állandó két személlyel 2.5/3.0 a jó. 1 főre szerintem kb 2.7-2.8 lehet a jó. De valamennyire ez gumi függő is.
2,2-2,5.
2,3-2,9
*1 személlyel
Hidegen mérve mennyire szoktátok fújni az elejét-hátulját? Tudom, a nagy könyv szerint 2,5-2,9 bar (de szerintem az sok...)
Értem hogy arra gondolsz mint az autóknál, hogy balos jobbos lámpa de én ahogy emlékszem semmi jelzés nem különböztette meg a két foncsort.
Vagy nálam már alapba lehet két balos vagy két jobbos volt benne
Pofára igen de szerintem máshogy vetíti a fényt a két lámpa.
Hát én úgy értettem hogy a balos foncsor ami ugye egybe van az üveggel átrakható akár jobb oldalra is. Egyedül a lámpatok (nagy krómos félgömb :D ) nem cserélhető fel, a többi mint cserélgethető a véleményem szerint de már 1 éve volt mikor utoljára láttam darabokban :D
Triumph újdonság
Matrica
Ha még nem olvastátok volna
http://triumphconnection.com/t...
Matricas emberem beadta a kulcsot, pedig jókat gyártott, jó áron. L3gtobb matrica birja a lakkot mivel nem nitróval van higitva
Jah és a foncsor az üveggel nem cserélhető fel.
Nincs külön foncsor,van a lampatok króm,van a belseje egyben a foncsor és az üveg és van a króm karika ami leszorítva.
Még pár csavar és kábel.
A lámpaburák nem felcserélhetőek de ha csak az üveg sérült akkor szerintem mindegy melyik oldali foncsort találsz mert az jó balba meg a jobba is. Sajna egy repedtem van csak pluszba mert követ kaptam de azzal nem vagy kisegítve :D Ebayen ha látok szólok, én is onnan kukáztam egy komplett lámpatestet.