Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy tiger sport
Pedig jobb az egyenletes nyomatekleadas, nem kell mindig arra várni hogy 6-8000kozt legyen,mondom én aki 600demizson 750fz 2 db r1 és után ültem át a speedyre,2 hete meg haver 600 ás fazeret kellett haza vinnem fű de nagyon pocsék mint ahogy írod villanymotor
Megirom de a 2017ea teszt után szkeptikus vagyok
7km én 1 tank benzint? Mit gyújtottál fel?
Azzal nem lesz baj Yamaha mindig jó,hevernek is az van,és én is nézegetem néha oket
Hát már próbáltam és engem nem győzött meg... Olyan lomhának éreztem picit a Streethez képest pedig jóval erősebb csak a végáttétel hossza meg a plusz súlya miatt nem olyan fickós. De nekem személy szerint a Speedy se jön be menettulajdonságra. Olyan túl egyenes a nyomatékleadása és nem érzem az áttörést az erejébe. 2-öt is próbáltam és ment mindegyik de nem vennék sajátot. Az FZ1 a 150 lova miatt szimpi és hogy nem villanymotorhoz hasonló a nyomatéka hanem igenis szereti ha forog. Olyasmi mint egy 600 sor4 csak nagyobba
Jó kis fogyasztás! Én a közeli szerpentinen a hétvégén egy nap alatt elpöffentettem egy tank benzint 7km a szakasz
Triumph Sprint ST
Arról majd várjuk a beszámolót

Én lassan megunom az állandó szélvédelem nélküliséget és lehet cserélek valami túrasportra csak még nincs meg mire Az FZ1-S pl tetszik de még sose volt lamahám
Várost nem szereti annyira,ott eszik rendesen ,de most csodálkoztam én is.mem adom el nincs amit vennék helyette ,a 2018as speedyt 2 hét múlva tesztelem
Én ilyen kevés fogyasztással max a dízel autómmal tudok tempósan menni Sose add el azt a Speedyt ha tényleg tempózik is és tényleg csak ennyit is evett
Nem Azt nem nem is tudom Az mi ? Pipa?
Lehuztal egy gyertyapipat?
3 ev használat után nem gondoltam volna hogy a speedy még meg tud lepni,de sikerült neki , tempósan 5,3 fogyasztást produkált
Nem.
A tankot nem karcolta?
Komoly vagyok mint az ebola,a felujitott aszfaltcsik nagyon baba,de elfogy es utana tanklőter jon.
Rendorrel nincs tapasztalatom.
Nah de most komolyan :D Mátraháza van belőve a térképen :D Gondolom nem találtam fel újra a melegvizet úgyhogy megkérdzeem hogy Rendőr mennyi jut egy kilóméterre :D
Ez jart a motoGP-n es rossi megfogta.
Amugy meg nem.
Drága!
Neeeeeeem.
Sirok elott fordulj meg es menekulj.
Sziasztok :) Holnap mennénk Dani barátommal a Mátrába. Tudtok jó utakat mondani?
vagy a triumphbudapest -ami márkaszerviz ugyan- vagy pedig Agomotors ő nem márkaszervíz,de nagyonvágja a témát. talán az ország egyik legnagyobb tunere ( jó van még pár tuner)
Sziasztok. Friss triumphosként, a tapasztaltabbakat kérdezném. Még távoli a következő szervíz, de az országban, vidéken, vagy pesten a legmegbízhatóbb márkaszervízt szeretném megtalálni. Valakinek esetleg ha van tapasztalata, és megosztaná, azt megköszönöm. Üdv.
Huhh,eladó Kappa TK 765 tanktaska,Triumph tankgyuruvel.10 literes.Nem bővíthető.
18000.- tokkal vonoval.