Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg is van,furogep es ezres papir,mint a gyari,ha kell elkuldom.
ez abszolút nem tántorított el a vételi szándékomtól, ugye végül meg is vettem. Aki a duksit vette még mindig nem íratta a nevére.
2011-ben így nézett ki ennyi óraállásnál. Következő vizsgálaton már a jelenlegi állapotában folyamatosan. Meg előtte is fehér volt itthon forgalomba helyezettként.
At kell, megborítod, akar lassu jaratban akar allva.
Kb a tank sarka berogyik egy kavespoharnyi helyen, a hutovedokbol azon az oldalon, legyalulja kb a csavarig, a dekli is karcolodik, meg a hatso labtarto, kormany vegen csak az alu kupak.
A vedot kittelve lehet fujni, itt feher, a gyari fekete, nekem jobban tetszett a vaz szin, igy arra fujtak, a kormany vedo kupakot leszurattam vagy 10-et esztergalyossal, a deklit ujra szintereztem es ment ra deklivedo, a hutot egyengettek es kihegesztettek a horpadast, a tankot es a far ket idomjat a muszertakaroval es a sarvedovel meg nem tart semeddig egybe fenyezni.
Kb ez mehetett itt is.
Es az egesz nemi karc meg horpadas.
Logo.
Amugy ezt baszott draga vagy nehez megkapni mert itthoni dekorosnak nincs meg es nem akarodzott kiszerkesztene, az uj 14 utani meg megvolt gepen nekik, igy azt rakattam fel en is.
Ja egyszer lett fiatalon fekete a színe matricaszett nélkül. Lementem ügyfélkapuról azt mutatom. De nem volt törve a váz is meg minden karcmentes gyári állapotú. Amúgy most látom már fent a 28-i eredetvizsga képek amire én vittem már.
Akkor át lett teljesen festve is?
A regi logi, kék, es mas tipografiaval a street felirat.
Nagy T-é vel asszem.
Miennek Kellene lennie?
így hát, nincs vele semmi proGléma.
Akkor igy marad.
Igen.
Igazabol a tieden a tank matrica sem evjarat azonos, szoval dosztmindegy.
Legalabb lakk alatt van?
Az enyémre meg kamecki matrinya van de marad így.
Ja.
Van ilyened speed Ben is?
A tied ugye "sima" R.

Ez erdekes es megnyugtato, inkabb RS ami ilyen, egy R most.
Lett valami hivatalos vizsgalati info kinyögve vagy pingvineznek es nem tudjak?
A német fórumban készült egy Excel a hibákról. Összesen két regisztrált eset van a fórumban, ehhez jön hozzá a német Motorrad két esete. Mindegyik RS volt, a két ismert fórumos eset 2017-es. Itt a link:

https://docs.google.com/spread...
Vagy egy nyenyőce.
Hmmm egy endurosabb gép nem is rossz ötlet
Realisabb egy 250 es endurosabb gep, vagy ingazos nagyobb robesz.
Miiit tudom éénnn
Jaaa deee, hogy legyen egy Bestia