Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

765 s volt. Imàdtam. Kell egy r.
Használtban nem nagyon fogsz találni, mert nem sok fut, amiket meg el sem adnak. 675-ből találni néha. Próbálj ki egyet... ha van rá lehetőséged, mosolyfaktor biztosítva, ilyen ni:
Én meg vennék 765 r. Ha valaki tud , írjon.
DEgeneráció.
Melyik generacio?
2005-2020ig
Tuti sor4
Előd mi volt? Nem a császár.
A tulajra.
Amugy kb evjarat?
Sziasztok! Speed Triple 1050 szeretnék vásárolni van ennek valami típus hibája vagy mire kell oda figyelni? Előre is köszönöm.
Köszi de valószínű nem kell

Amúgy tènyleg nincs tegnap szètturtam a kincseslàdàt
85Nm köszi Zoli.
ABM kormányvégsúlyom van eladó ha kellene ...

Ilyen: https://ab-m.de/en/motorcycle-...
Kis lánckerék anya lehúzási nyomatéka mennyi
Akkor reméljük hogy a mostani rész ott is jó lesz
Túl az volt. De ízlésen nem megyünk ölre az tuti.
Szerintem ezt kulon nem lehet megvenni. Legalábbis az online alkatrész oldalakon a rajzokon nem lattam külön tételként. Lehet kormánnyal együtt van? Ah biztos, hogy az univerzális tükrökhöz adott rögzítési megoldások használatához, ez a kormányból ki kell operálni. Na ez nekem nem jött be. Inkább lemertük a méreteit aztán CAD progival megtervezte egy barátom, 3D nyomtatóval meg kinyomtattuk
De ez legalább diszkrét
Az elődje sem volt igen kisebb.
Kijelzore felesleges, foleg a tiedre, a tobbi se kopott meg, talan egy lehelletnyit kifejenyesedett a matt kalyhaezust, a sarokvedo meg ranezek mert nem remlik milyen.
még tankpadom sincs, a gyari gumi nem jott be kinezetre, a regi fele carbon verzio meg nincs 765-re,de nekem spec a tanktaska zipzarja kopott el gyalazatosan, mer nagy a belem. , .
Az a zipzar amivel novelni lehet a taska terfogatat.
Meg utana kell neznem hogy tudja e egy taskas cserelni.
a pad also reszet nem is tettem volna fel,hatalmas igy is

en meg minimalista vagyok es csak 13.9gramm extra suly
igen erre, de az asztalon beepites elött
turkalok az agyamban es nem a dobozban de nem elnekszem hogy ez nekem megvolna.ha meg nincs akkor nem tudom a veget felrakni magyarul kell ilyet szereznem
Kijelzőre, tankra térdnél, labtartónál a kis lemeznél egyéb helyeken mennyire kopik a vas? Érdemes valami fóliát egyebet fekrakni rájuk? Ha igen millyet? Mivel van talasztalatotok? A Hornetem és az ezres is szépen kopogatott, fakult.
Jo pap holtig tanul, foleg a felesleges, de divatos bizbaszokrol.
Megvan, megtaláltam.