Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A festett gyari azigazi.
Tudok adni pirosat bontatlan...
Ja most hogy mondod, én is pont annyiszor. Soha többé nem akarok ilyet csinálni. De ha olyat veszek amin rajta van.
Fúl szopóroller trágyalé meló. 3x csináltam ilyet, először, utoljára, és soha többé!
Az előző motoromon, (nagyrobogón) volt felnicsík, még az előző tulaj tette rá. Nem is szépen volt feltéve. Úgy döntöttem leszedem, na akkor jött a pipa.Rajta lehetett már egy ideje, mert alig akart lejönni. Úgy kb fél nap lett a két kerék.
Ma sikerült az ákombákom kibeelbaszott felnicsíkjaitól megszabadítanom WG-t.
Közel 3-órai melóval, igaz ebben benne volt a féktisztítóval való ragasztó eltávolítása a felni pereméről.
A csíkot meg jól beáztattam brigéciollal így szépen megadta magát, körömmel felpiszkáltam a végét, majd szép lassan lehúztam őket...
A feliratokat hagytam fent.
Ugyanitt van piros fényvisszaverős csík aplikátorral, akinek kell oda adom én nem szopatom magam le még egyszer, férfiasan bevallom kifogott rajtam a kis gechi.
Így már legalább ki merek majd menni vele az utakra, nem lesz esztétikai környezetszennyezés!
Akkor érthető a jó ár.De nem csak a műszerfal sérült az tuti.
Persze. Mindkét oldalt csúszott. A műszerfalat cserélték. A km ről a tulajnak fogalma nincs, vagy nem meri elmindani. Én meg molyos vagyok. Ilyet nem veszek. Amit eladtam 1900km volt benne. Vàrok....még van 2 hónap a szezonig.
Megkérdezted?
Törött volt.
Nem rossz.
Minden kétséget kizárva
Az Akkor jo nemde?
Hhh,az r-es jól tartja az árát.
A két külföldi majdnem annyi lesz névre írva mint amikor én vettem.
De jó ám!
Kb
Nagy részèt bebukta Most jo àron eladò
Jó sokat gurultak vele. Ezt is csak azért vették, hogy elmondhaSSák...
Van itt is ,sőtttttt RS

https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/street_triple/triumph_street_triple_rs-15980073
Ez jo? Bp Ttöl 440km, csak Most gàz a hatàr

Will teilen:

https://www.willhaben.at/iad/g...
Hahun semmi?
A 1050es, de mivel ö sem tut semmit igy neki sem lehet segiteni

Hogy pocses is mondta de generàciò
Rajta vagyok.
Hajrá, sok sikert a megtalálásához!