Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nyertél! Az egész jó, ott már bemelegszik azért a blokk.
11km. 😃
Karácsony Zsoltot keresd Függytlen Triumph szervíz, és van kapcsolata a triumphal. Plusz normális. Triumph Budapestet engedd el, nem orrientáltak csak az eladásokra.
4 km-re csak a csenevészkét indítom el, nem öltözök be ilyen rövid távra.
Ha jo lesz megyek meloba vele.
H-K jó időt jósolnak, remélem lődörgök mindkettő délután...
Ma shoppingoltam.
Holnap uncsiknak lesz közösen tartott szülinap, evés ivás jók lesznek a poGramok... 😄
Imádom a két tököst... 😇
Hat,ja,talan holnap.
Neki való idő van ma... ✌️
Köszi fulldigital, a felsorolásban nem találtam de írtam nekik hogy tudnak e beszerezni és árajánlatot adni rá, várom a válaszukat.
Triumph Budapestnek is írtam lassan 2 hete nem kaptam választ :D Gondolom pont leszarják a 25e forintos alkatrészt, azért még egyet telefonálok nekik a közeljövőben. Ricsibontót ajánlották még, vagy újat angliából tudnék rendelni még. Előtte Kawám volt, illetve van is még, ahhoz nem volt bonyolult alkatrészt beszerezni, de hát nekem Triumph kellett... :D:D
Szia vrezo,a menesztő gumi egy ker áru.Dobok egy linket ,kérdezd meg melyik lessz jó a tiédhez.https://motoralkatresz.eu/aruhaz/kategoriak/meneszto_gumi/
Hát ja, az nem megyen. 😂
Neki jobban sikerült a felnicsík. 😃
Hy! Szép a gülü, majdnem iker tezsvír. 😁 👍️
En bementem es ugy rendeltem,nibcs 10 km tolem,igy passz a rendeles menete.
Az angol az + posta +27% afa es 1800 koruli kezelesi koltseg.
Én nem mondtam hogy nem szimpatikus a Triumph Budapest, csupán nem találtam magyar oldalon így náluk sem. De akkor gondolom telefon vagy email megkérdez és ez a menete, náluk nincs erre webshop. Worlfofthriumph.com-on találtam 21,5e-ért + posta nem tudom mennyi lenne + vám + mikor ér ide stb. Most már akkor tudom hogy kb. ez a pár lehetőség van, kezdek akkor a budapestnél. Köszi az infót!
Hat,ha a triumphbudapest nem szimpi olyan tul sok hely nemigen van mas.
Oemparts-on nincs triumph,ebayen hasznaltakat talalsz,bontva van valszeg itthon is.
En a worldoftriumphtol mar rendeltem,de uk, szoval lassu es draga az afa miatt.
Lehet probalni nemet ebayt is.De mivel nekik is uk a forras megin lassu lesz,de afa nem megy mar ra.
Szoval en beprobalnam a triumphbudapestet eloszor.
Sziasztok. Múlt héten vettem egy Triumph Street Triple 675 motort 2010-es évjárat. Menesztő gumi kopott benne mert terhelésváltáskor ugrik vagy ránt egyet. Kézzel tekerve e lánckereket nem érződik, de össze jelöltem és ha egyesbe teszem és tolom oda vissza akkor látszik hogy elmászik a jelölés pár mm-el. Szóval annyira nem totálkár mint némelyik videón láttam, de nekem nagyon idegesítő. Magyarországon hol tudnék hozzá rendelni mert én nem találtam. Hátsó féktárcsát is kellene cserélni de azt találtam több helyen is, illetve kuplung kart is mert nem a gyári. Tud valaki a menesztő ügyben tippet adni?
🙄
Senki többet?
Fellelhető valahol Triumph 2021es ár lista forintos?a Budapest oldalán nem találtam ,foto PDF bármi megfelel
Ok, ez igaz, a jobb robik amik 40 évvel a simók után készültek sokkal jobban mentek, de egyszerű felhasználóként egy jó simó egész elfogadható volt no meg mikor elkezdték gyártani volt belőle 80ccm-es rendszámos is ami gyárilag 80 körül ment, de az 50-eseket is fel lehetett elég könnyen tuningolni, hogy a 80-at tudják, mondjuk akkor már nem 3l körül ettek. 😃