Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem, de jó áron van.
Sziasztok!
Ismeri valaki?

https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/street_triple_675_r/triumph_street_triple_675_r-17022387
Hát... talán talán... hunyorítva összeszoknánk, csak azt nem tudom kellene ez nekem...
Amúgy nagyon bebe...
Elöl beteszi a veszkócsimma orrát a villák közé, ismerős ugye?
Az igazi amerikai csoppereken is csak hátul van egyetlen dobfék....
Fék a gyávák fegyvere.
Nos,ez azé így brutál élőben.6,2-ért.
Méretben nem nagyobb a 765-nél.
Mehetek így muszakira?
De ez a propelleresek
Passzol a színük.
Ez jó kép tetszik!
Ez gombokért egy kiváló motorka!
Mondod te a csilivili motoroddal.
Ezért kell lomot venni kicsi pénzért.
A jó motor kint is drága, valahogy mégis kell egy kis profitot csinálni.
Ha kintről hozott szinte tuti tekergős a km.
1 korábban beszámított olasz
Csak viccelek
Almáék normálisak és segítőkészek, a Dukeot én is náluk vettem. Viszont a szervíz részen annyi kipofozásra váró motor van, hogy az elgondolkoztató. Olaszból hozzák a használt motorokat és rendbeteszik őket. Olyat nem vennék, viszont ez szerintem beszámított, mert annyira patika.
Kopó-fogyó cucc simán szabvány motorcuccok,pl olajszűrő ugyanaz a HF204-es mint a hondáknak.
Fékbetét szintén sima nissin.
Levegőszűrő csak gyári.És gyorsan koszos lesz.
Minden más Ebay.
Régebben angol,usa,most már hogy brexit meg áfa lesz az union kivüi motyóra inkább dojcsland ebay.
Gyári alkatrészből,ami mivel gyári (igaz ez minden motorra nemcsak az angolra) heroin ár,de ebből meg a magyar vezérképviselet volt árban a legjobb.
Ami így jön az azéért 2 hét,bár már van itthon is némi motyo bontva.
Ára az annyi lesz amennyiért megveszik. Kopó fogyó alkatrészek vannak itthoni boltokban is. Ha meg pl. vez.lánc cserém lesz feszítővel, vagy kuplungom, majd zargatok Zolit honnét rendeljem be.
Rutinos "angol beteg" már.
Egyébként a eladási ár az reális?
Alkatrész utánpótlás tekintetében van esetleg probléma?
Köszönöm a segítséget.
Alma motorék megbízható, jó hírük van kicsiny falunkban. Nyugodtan lessétek meg a motort, szerintem el is fogjátok hozni.
Hát,konkrétan a példányt nem.
De egy KTm kereskedés,vagy beszámított vagy általuk behozott gép.
Csak tippelek de mindkét verziónál átnézhették.
Ha saját néven csinálják nem a beszámításkor a vevő nevén túl sok disznóság nem lehet.
De azért helyben át kell nézni,a hirdetés alapján nem lehet rossz.
Pcses talán tud a cégről többet mondani,ha ismeri.
Esteleg ezt ismeritek, mi a véleményetek?https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/street_triple_675_r/triumph_street_triple_675_r_garanciaval-ujszeru_allapot-16989166