Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lemaradt a foto,hurrá
Detto ,itt is ugyan az a helyzet

Szóval aki keres az talál motorosmelot

Csak még azt nem tudom piros vagy piros netán fekete legyen
Sajnos
Jnos nem.
Egy pàr nap eső jön. Gondolom màs is ment egy kört....
Legjobb pálya gép a szupermoto ,kicsi súly ,van teljesítmény ,ha eldobod olcsóbb mint a nagyokat javítani
Pálya motort ? Nakedböl? Sok értelmét nem látom
Elfogyott a betét
Minding is megakartam szabadulni ettől az aranytól,es mivel Minden itthon pihent es a telószárak is végre feketék ,nem maradt más csak a csere

Hogy jobbak? Passz ,nissinel is lehet stopizni ha kell
Mindkettőből az R-es vagy a 765-ből az RS.
A 20 előttiben az ABS/TC kikapcsolható,a TC biztos,az ABS-t megnézem este ha fontos.
De elméletileg azt is ki lehet kapcsolni Track módban.
Arra gondoltam, lehet pályamotort épít a kolléga.
Egyébként van valakinek tapasztalata ezzel a témával kapcsoltban? Konkrétan arra gondolok, hogy milyen pályamotor lehetne egy Street 675 vagy 765?
Persze, nem veheti fel a versenyt a komolyabb pályagépekkel de egy ilyen motornál a “játék” a lényeg nem pedig a másodpercek. Szerintem egy kisebb pályán -euroring- nem lenne párja.
Gondolom nem azért mert a gyári rossz vagy gyenge, hanem még jobbat szeretett volna. Nekem a nissin brembo betétekkel kiválóan megfelelp. Duksi gyári brembo fékei után semmivel nem rosszabb pigaz rendbe is vannak tartva.
Miért cserélted le a féket?
Bizony, 19és brembo tàrsasàgàban
R1 féknyereg?
Bár azt hittem hogy az előző felni csík megszivat mint veled is tette de a napon 5 perc után lejött egyben,szeerencsere
Végre vége az arany korszaknak
Koszi
Teccik!
Készen van 98% ban
Pedig szép élőben kell megnézned
http://youtu.be/zR3nLLegRBY

Tényleg zsebhokizsák!
Ez kb szandekosan az mt07 kategoria tarsa.
Arban, teljesitmenyben, felszereltsegben, en inkabb a sima laposvas fek es valtokart sajnalom. Mer amugy egesz minosegi cucc 2,7 ert.
Vidiket nézve a 80pacival nincs az a bugi amit wg-ad... jól lebutították a blokkot.
Hirderest is törölték