Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van a kártyám meg a pcr igazolásom, volt aki oltott meg volt aki negativ teszttel jött. Simán beengedtek, igaz én kellett 400eurot fizessek a tavalyi gyorshajtásom miatt, hogy basszák meg az értelmezhetetlen dupla csekket amin csak az egyiken van összeg...
fasza minden, Karlobagtól délre elvileg ki volt rakva hogy nem szabad motorozni a szél miatt és aki mégis az kapott 250kuna büntetést...
Az hol van?
Hogy megy a kijutas?
Ja, Karlobagnàl is esett tegnap...
En csak gumit csreltem.
Ket hete, de azota is all, esik minden hetvegen.
Szeretem ha legalább nagyjából rendben vannak a szemétdombjaim.
Persze megint lemaradt
Alakul
Szóval te is munkát vettél!
Köszi
Ma hálából lecseréltem a hűtőfolyadékot ,bár ahogy elnézem ráértem volna 2022 Ben is
Viszont elfogyott a dest vízen így csak holnap lesz kész

Ma péntek van ,ahogy a 1 yamahas haver mondana ,vége a hétnek most jön az elvezet:manikűr pedikür és sz@pikür
Én is föstöttem.
Egész pofás, fékpofás!
Koszi
Jó tudni
Nem, azt probaltam ez jobb.

https://www.google.com/imgres?...*%2B*SZ&docid=M-ALaXwTz9aKTM&tbnid=tKvREBw5d_kPeM&vet=1&source=sh%2Fx%2Fim
Bizony van
Úgy hívják ,fékolaj dot4
Látom motoroznod kellene, vagy még mindig a dobozost javotod?
Van valam kifejezett fekhez valo kence ate asszem, az kiraly.
Hát ha nem ez a drágám lenne hanem más lehet az lennek, bár a streetfighteres ènemet nem tudom letagadni.
Na meg ez lassan király 15 éves, ha 2 lenne nem biztos megtennem
Bár a gumikat visszarakni 1 sz@patos munka, olyan a porvèdo gumi mintha 5-7 mm hosszabb lenne mint kellene
Holnapra màr csak 2 maradt hàtra,
a vastagok relatíve könnyen bemennek de könnyen megfordul, azt mikor azt hiszed jó, kezdheted elölről,
Ez is gyàri nissin
Ket hete nem ultem motoron, az árány fux bejon, pirost meg emesztenem kell.
bar en gyari mániákus vagyok.
Ennek is rip arany go red

Kap majd kis lakkot is a hátoldalán már van alibi lakk ,felirat lecsiszolva szóval olvasható

És veeeegre motoroztam , igaz picit de akkor is
Tép a teme...
Szep a szine.
Vidi alapján jónak tűnik, a 675ös blokk kiváló kis méregzsák. Igazi mosoly csalogató...