Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia SR50-es volt,70-es hengerrel 90-et ment alattam végre.Már óra szerint,azzal nem tudott a simo versenyezni,és volt rajta értelmezhető fék is.
Nyilván kivénhedt elhanyagoltakon sikeredett gurulnod mert amúgy egy jó állapotú a robogók között nem annyira gáz, mondjuk én nem igazán mentem simóval mert az a jobb móduaké volt (hozzánk képest a 70'-es évek végén) így a riga, verhovina és régebbi berva jutott, na azokhoz képest a simo olyan volt mint ETZ-hez egy mai bármilyen túragép, viszont kis csúzli (125-150-MZ) MZ, ETZ, Jawa 175-350, Czetka 350, P20-21 és persze az első nagymotor a "suhanó tehén" a P10 és később oldalkocsis T5 megvoltak, de az ndk gépek tartósságban vertek mindent persze egy P20-21 az maga volt a királyság, de nekem ( 4 volt összesen) nem voltak megbízhatóak, a legjobb P21-em egy Bp.-balaton túrán már az érdi emelkedőn megadta megát és vagy 5X kellett a gyújtással bíbelődni míg hazaértünk, na az MZ-kel ilyen nem nagyon volt.
Jonak mondod,2x mentem simoval,eleg volt. 😆
Ezt az egész Pannónia Csepel simson hypot sosem értettem ,de lehet bennem van. A hiba
Akkó legyen extra ragyás bugyikék. 😆
Az bugyikék nem narancs 🙊
Azé ehhez az ölincchez nem illik a narancsos festés. 😆
Én csak néztem hogy kínlódik vele más ,azt igazából sosem érdekelt
Babettan is 1x ültem és neki mentem a kerítésnek 😃
Ez a kihívás. 😂
De simsont fikázni tilos mert kapol érte. 🙄
Próbáltam a simsont,inkább a halál,menni nem ment de megállni még úgy se tudott. 😆
Vagy simsonnal
Attól hogy motorral jár ,néha ;attól meg nem biztos hogy motoros 😃 szép e vagy sem

Ebbe a körben is már sajnos sok a csőcselék , de ez van
Hát ha az öreggel nem ment kétlem hogy a 170+ pacival menni fog,inkább egy vespa ET-vel próbálkoznék fekvőgipsz után. 😀
Ez nem volt cíp... 😁
Majd felépül azt megpróbálja az 1200rs el ,hátha azzal beveszi a kanyart 😂
Szegeny csori koma.
Pontosabban eztet írja: mindkét teleszkópszár, mindkét hűtő, jobb oldali fényszóró, fejidom, generátor fedél, első sárvédő, első felni. Ami látható hiba.

Leghamarabb augusztus elején lehet megnézni, mert fekvőgipszre van kárhoztatva szegény.

Az alsó és a felső kormánykifli furcsán áll egymáshoz képest. Nagyon kérdéses a villanyak környéke ...
Olajhuto is kuka ,műszerfal ok, a kormanynyak miatt aggódnék ,érdekesen adta meg magát az a telo
És persze a lámpa
Huto,fejidmtarto,talan muszerfal,latni kene,de nem tudok nemetul.1500 ert megjobb lenne. 😆
Nem kell nagyobb sor3ból nem érzem szükségét, igazából semmi nagyobbnak.
Pedig fekete teloszaram van is 2db
Rotàcioskapa? Jujjj, remélem kigyógyulsz 😁😂
Nem köszi pedig jó áron van és pikk.pakk rácba lehet hozni.
Ha egyszer lecserélem az ülést, akkor az R1200R lesz már döntöttem.
Pocses? Nem érdekel?
Will teilen:

https://www.willhaben.at/iad/g...